Üstten askılı duşakabin modeli; 304 kalite paslanmaz sürgü rayı 10 x 18 yan U profil ve parlak krom kaplama model aparatlarıyla 8 mm temperli cam kombinasyonu. Alt aksta sürgü kanat camı klavuz içinde hareketle hijyen ve güvenlik hususunu ön planda tutar. İki duvar arası ön cephe, yan panel kurulumuna uyumlu model aparat ve mıknatıslı fitil. Köşe kullanımında klavuz detayları. Oval kullanımda incelik ve sade bir görünüm. Standart sürgü sistem kullanılan modellere oranla en fazla giriş imkanı tanımlayan Creative Serisi.

Üstten Askılı Duşakabin Sürgü Rayı

Kaplama yöntemi ile uygulanan üstten askılı duşakabin sistemlerindeki sürgü raylarında. Duşa kabin tekerlekleri sürgü rayı üzerinde hareketle sürtünmeden kaynaklı. Aşınma bozulma ve hatta kaplamalarda atma gibi istenmeyen durumlar söz konusu olabilmektedir. Banyolar her an rutubet ve neme maruz kaldığı için. Belki kısa dönemde değil ama uzun vadede bozulmalara yol açabiliyor. Kaliteyi ön planda tutmak her zaman hakkınız.

ÇAMLICA™ Duş Sistemleri üstten askılı duşakabin modellerinde özellikle sürgü rayını 304 kalite paslanmaz çelik kullanır.

Paslanmaz çelik polisaj yapılarak parlatılır. Polisaj uygulaması paslanmaz çeliğin özünü dışa çıkarmaktır. Herhangi bir kaplama yapılmadan paslanmaz çelik işlenerek ham hali, orjinal parlaklığa dönüştürülür. Modele ismini veren ve Duşakabin Markaları arasında yer alan CREATİVE® Türk Patent Enstitüsü tarafından 201360627 numarasıyla tescillidir.