Duşakabin Markaları fiyat-kalite-ve-servis-denklemi; Her sektörde olduğu gibi duşakabin sektöründe de rekabet artık üst safhalarda. Rekabetin bu denli yüksek olduğu banyo ve duşakabin sektöründe. Banyo duşakabin firmaları markaların  varlığını sürdürebilmek için fiyatları nı aşağı çekerek sürümden kazanma yolunu seçmekte. Bu da kaliteden ya da servis hizmetlerinden birinin eksilmesine yol açmaktadır. Firmaların, kalite ve servis hizmetlerinden taviz vermeden markalaşma yolunda hedeflerine doğru ilerliyorsa fiyatından da taviz vermiyordur. Bunun aksi düşünüldüğünde 3’ün 2’si kuralı ihlal edilmiş sayılır… Bir marka düşünün ki en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunarken. Bunun yanı sıra mükemmel bir müşteri hizmetleri ve servis imkanı sunuyor.

Duşakabin Markaları Kriterleri

Hepimizin hayallerini süsleyen bir marka ancak üç kriterde de en iyi olabilir.  Ne yazık ki rekabetin yüksek olduğu sektörlerde böyle bir markanın olması neredeyse imkansızdır. Bir Markanın, marka olabilmesi ve kendini sektöründe, ülkesinde ya da  ulusal platformlarda  kanıtlayabilmesi için 3’ün 2’si kuralını benimsemesi gerekir. Nedir bu kural?

Duşakabin Markalarında Fiyat – Kalite – Servis Denklemi

Rekabet koşullarının bu denli yüksek olduğu banyo ve banyo sektöründe, duş kabini banyo firmaları markaları. Varlığını sürdürebilmek için fiyatlarını aşağı çekerek sürümden kazanma yolunu seçmekte. Bu da kaliteden ya da servis hizmetlerinden birinin eksilmesine yol açmaktadır.
Bir firma ki, kalite ve servis hizmetlerinden taviz vermeden markalaşma yolunda hedeflerine doğru ilerliyorsa fiyatından da taviz vermiyordur. Bunun aksi düşünüldüğünde 3’ün 2’si kuralı ihlal edilmiş sayılır…
Duşakabin Firmaları sayfasında hizmet bölgelerimizde çalıştığımız referans uygulamaları görebilirsiniz.