Paslanmaz duşakabin modellerinde kullanılan metal donanımlar profilleri 304 kalite normlarında kullanılmaktadır. Sürgü rayı, yan kenar çıtalar, alt eşik çıtası gibi profil aksamı kalite, nitelik ve görsellik olarak bir bütünün parçasıdır. Ölçüye kişiye ve projeye öazel üretim imkanıyla ÇAMLICA Duş Sistemleri butik tarzda hizmet vermektedir. Mimarlık ofisleri, dekorasyon firmaları yanı sıra bireysel kullanıcıların tercihlerini de göz önünde bulundurarak, her geçen gün kendini yenilemekte. Modern mimaride duş kabinleri  üretmektedir.

Paslanmaz Duşakabin Profilleri

Cam duşakabin serilerinde üst segment olan Creative serisi sürgülü duşa kabin modellerinde 304 kalite normlarında profiller kullanılmaktadır. Mat satine profil parlak profil olmak kaydıyla iki renk standardı bulunmaktadır. Paslanmaz çelik profillerinde titanyum kaplama altın sarısı renk formları da çalışılmaktadır.

Duşakabin Menteşeleri Paslanmaz Çelik

8 mm temperli cam formlarında kullanılan duş menteşeleri de paslanmaz çelik olarak sunulmaktadır. Cam kalınlık ve cam taşıma kapasitesine göre farklı nitelikte duş menteşeleri de mevcuttur.