Askılı sistem duşakabin çalışması. 8 mm saydam temperli cam uygulaması. 304 kalite paslanmaz çelik 30 x 10 sürgü rayı ve 12 x 18 mm yan kenar U çıtalar ile. Banyo mimarisinin çözüm ortağı CREATİVE ® markasıyla hizmetinizde. Ürün model ölçülerine göre sürgülü sistem cam kapı ağırlığını taşıyabilecek oranda tekerlekler kullanılmalıdır.

Askılı Sistem Duşakabin Modelleri

Üstten rulmanlı askılı duşakabin modelleri sürgülü sistem duş kabinlerinin uygulanabileceği her alanda uygulanabilir. İstanbul Üsküdar Çengelköy’de tarihi bir konutun restorasyan çalışmalarında kullandığımız Creative S1 YP modeli. Duş kabini altına kullandığımız granit duş alanı içerinde iç derinlik oluşturma amaçlı 5,5 x 2 ölçülerinde yatay kullanılmıştır.

Sürgülü Duşakabinlerde Su İzolasyonu

Kabinler için su izolasyonu % yüze varan oranda sağlanabilmektedir. Üründe kullanılan silikonize fitil mıknatıs ve elastik malzemeler yardımıyla cam aralıklarından. Dışarı sızabilecek su oranı absürt edilmektedir. Akabinde duvar ve zemin cam ve profil birleşim yerlerinde inceden silikon uygulaması yapılmaktadır.

Askılı sistem duşakabinlerden olan Creative S1 yp modeli için benzer bir model olan Üstten Askılı Duşakabin uygulamasını da inceleyebilirsiniz.

Çamlıca Duş sistemleri İstanbul Üsküdar Duşakabin servis hizmetleriyle İstanbul’un her semtine montaj hizmeti vermektedir.