Siyah Çıtalı Duşakabin modellerinde kullanılan materyaller mat ya da parlak renkte sunulmaktadır. Üründe kullanılan profil detayları siyah renge boyanarak elde edilen görüntü. Banyo mimarisinde detay çalışmalarda önem kazanır. Model farkı olmaksızın her ürün siyah veya farklı ral kodlarında çalışılabilir. Bazı paslanmaz donanımlı modellerde kullanılan altın sarısı renk alternatifleri titanyum teknolojisiyle çalışılmaktadır. Renk alternatiflerinde numune parça gerekli olsa da birebir aynı tonlar tutmayabilir. Banyoda kullanılan diğer materyaller ile farklılık gösterebilir.

Siyah Çıtalı Duşakabin Karolajlı

Duşakabin modellerinde karolaj çalışması. Cam ortalarına gelen (+) artı destekli metaller alüminyum malzemeden elde edilmektedir. Ham alüminyum cam ölçülerinde kesilerek kare ya da dikdörtgen bir form oluşturulur. Orta birleşim detayları kaynak yapılarak diğer profiller ile fırın boya yapılmaktadır. Siyah karolaj çıtalı duşakabin modellerinde termin (teslim) süreleriyle ilgili üreticinizden bilgi alınız. Teknik detaylar ve kullanım fonksiyonları hususunda ön görüşmeler yaparak. Sonradan oluşabilecek sürprizlerin önüne geçebilirsiniz. İstekleriniz beklentilerinizi karşılamıyorsa bize ulaşabilirsiniz.

Siyah Renkli Çıtalı Duşakabin

Diğer bir deyişle füme renkli camlı duşakabin, genel manada banyo konseptinin siyah formda düşünüldüğü. Desenden çok  renklerin kullanıldığı, banyo alanlarında tercih edilmesine nazaran. Farklı konsept çalışmalarda da kullanılabilen füme renkli cam duşakabinler  kullanıldığı alanlara zengin bir görsellik sunmaktadır. Bir önceki çalışmamızolan Mat Siyah Duşakabin Modeli çalışmamızı inceleyiniz.