Siyah Profil Duşakabin uygulaması. Süper lüks seri uyumlu mat siyah boyalı 6 mm şeffaf temperli cam duş kabini. Duş camına dışarıdan uygulanmış mat siyah çıtalar ile. Siyah banyo dekoruna zenginlik katan görünümü ve %100 su izolasyonu ile fonksiyonel kullanım bir arada. Makalede bulunan görselin uygulama videosunu youtube kanalımızdaki Siyah Çıtalı Sürgülü Duşakabin başlıklı videoda izleyebilirsiniz.

Siyah Profil Duşakabin Ölçüleri

Süper lüks serisi cam duşakabinlerde cam yüzeylerinde çıta görünümü siyah profil duşakabin ölçülerine göre planlanır. Çıta ölçüleri duşa kabin ölçülerine orantılı  bir şekilde montajlanır. Modelde kullanılan kesit çıtaları, üründe kullanılan profiller ile aynı özellikleri taşımaktadır. Süper lüks serisi duş kabini metalleri alüminyum profilden mamüldür.

Banyolarda Siyah Çıtalı Duşakabin Kullanımı

Banyo mimarisinde genel banyo formlarına uygun cam duşakabin tasarım ve uygulama hizmetiyle.  İstanbul mahalli bölgelerinde hizmetinizdeyiz. Klozet banyo dolabı, banyo bataryası duş başlığı seramikler gibi banyo renklerini yansıtan siyahın asil duruşuyla. Siyahi renkler ağırlıklı banyo formunu siyah profil duşakabin ile renk ton geçişleri yakalayabilirsiniz. Tasarımlarınızda duş camları için daha ince profil detayı varsa eğer siyah çıtalı duşakabin çalışmamıza göz atabilirsiniz.

Banyo Mimarisinde Renklerin Önemi

Banyo hem ruhen hem de bedenen yıkanma temizlenme yeri. Elbette ki bu alanların kullanım fonksiyonları yanında görsel görünüşleri de etkili olmalı. Tarzınıza uygun seçtiğiniz bir banyo dekoru tamamen sizi yansıtır. Banyolarda kullanılan materyaller arası renk geçişleri bir efektif tarzında olmalı. Asi ruhlu bir kişiliğe sahipseniz, tamamen zıt renklere yönelebilir. Ya da her rengi aynı banyoda belirgin bir şekilde kullanabilirsiniz.