Mat Siyah Duşakabin Modeli, banyo mimarisinde siyah rengin asil duruşuyla orta kayıt çıtaların görsel şölene dönüştügünü görmek. Tasarımda hayalle gerçeği birleştirip sunmak. Ve sadece ne istediğini bilmek kadar önemli. Bu haftaki banyomuzda duş küveti duş başlığı kısmında tavan boyu tek sabit cam kullanıldı. Esasında dört ayrı bölme gibi gözükse de tek bir camdan ibaret olan. Duş camımız mat siyah renkte karolaj çıtalarla bütünlük sağlıyor.

Siyah Çıtalı Duş Alanı Oluşturmak

Tek sabit cam panel uygulamasıyla. Küvetler için tavan boy ya da standart boylarda duşakabin çözümleri oluşturmak. Çocuklu ya da engelsiz kullanımlar için, dolap tezgah ya da banyo içerisinde herhangi bir materyali korumak maksatlı. Duş başlığı konumuna yakın planlanan tek sabit panel duş camları. Refakat gerektiren durumlarda ideal bir çözüm olmakla birlikte. Kullanım, tasarım ve şıklığıyla da dikkat çekiyor. Daha ferah bir banyo ve duş keyfi kim istemez.

Tavan Boyu Duşakabin Çalışması

Duş camlarında elbette belli yükseklik standartları var elbet. Lakin bu demek değildir ki, istenilen ebatlarda duş camları üretilmesin. Mevcut banyomuzda tavan boyuna kadar olan duşakabin camı. Bir bütünlük sağlamakla beraber tasarıma verdiği estetikle de göz doldurmuyor değil. Aksine bir durumda sabit camı dengeleyebilmek için duvardan cama denge çubuğu kullanılacaktı. Sadelik ve estetiği böylelikle koruyarak işlevselliği de elden bırakmayın. Modern Banyo Mimarisi nde, planlı bir banyo en başından beri projeye uygun çalışılırsa hayal ettiğiniz tasarıma ulaşabilir. Sonradan yapılabilecek değişiklikler canınızı sıkmasın. Elbet bir çözüm yolu olacaktır. Mühim olan problemli alanlarda çözüm odaklı çalışabilmektir.

Mat Siyah Duşakabin Modeli

Şimdi ve her zaman, sizin banyonuz! Her ne kadar modeller arasında kararsız kalsanız da. Elbet sizi banyonuz için de fonksiyonel ve mimariye uygun bir model bulacaksınız. Tasarım, hayal gücü ve gerçeklik. Bu işin bir adım ötesi. Ve mat siyah duşakabin modeli gerek sabit camlarda gerekse menteşeli olarak açılır kapak. Ya da sürgülü sistemler için de uygulanabilir bir model. Siyahın mat ya da parlak tonlar ağırlıklı çalıştığınız banyonuzda, renklerle oynayarak geçiş efektleri oluşturun. Bazan değil çoğu zaman renklerin banyonuza ayrı bir değer katacağını göreceksiniz.