Engelsiz Duş Alanları Engelsiz duş alanı çözümlemede kullanıcının tek başına duş alanına girmesi ve tek başına yıkanması öngörülür. Tekerlekli sandalye ile duşa rahatlıkla giriş sağlanabilir vaziyette bir duş kabini yapılabilir. Bu düşünce ile hem suyun dışarı sıçramasını önlenebilir olabilmektedir.Mevcut ünitede banyo koduyla hem yüz olan  duş alanı sürgülü sistem duş kabini ile duş esnasında suyun dışarı sızmasını da önlemektedir. Yeni nesil banyoların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan. Hem sağladığı konfor, hem de banyolara kattığı estetik ile göz dolduran duş kabin çeşitleri. Modern çağın getirdiği en güzel yeniliklerden bir tanesidir. Pek çok yönden artısı olan, kullanıldığı banyolara şıklık katan bu yapı malzemeleri. Bu özelliklerin yanı sıra suyun banyonun her köşesine dağılmasını engelleyerek. Yaratacağı korozyon ve küf üretiminin önüne geçerek hem hijyenik hem de fonksiyonel bir kullanım sağlar.

Engelsiz Duş Alanları Plan

Yapımında kullanılan malzeme, tasarım ve ebatlarına göre guruplara ayrılan. Ve pek çok tarz da üretilen duşakabin modelleri, her evin ve kişilerin ihtiyacına göre bir ürün çeşidi sağlar. Oval, kare, dikdörtgen tarzlarda imalatı yapılabilen ve bu şekilde her banyo tipine.Rahatlıkla uygulan bu ürünler alanlara özel tasarlanarak üretildiği gibi endüstriyel duş kabini olarak hazır bir şekilde de sahip olabilirsiniz
Birbirinden özel tasarımlarda üretilen cam desenleri, farklı özelliklerdeki duş tekneleri ile birlikte. Hem banyoları nıza zarafet katan hem de fonksiyonel kullanım özellikleri ile günlük hayatlarınızı kolaylaştıran duş kabini modelleri. Birbirinden farklı sayısız tasarımları ile her zevke yönelik tercihler sunuyor.

Engelsiz banyolarda çözüm önerileri makalemizden fayda sağlayabilirsiniz.