Duş Teknesi Duşakabin Flat, Monoblok veya Ayaklı ön panelli akrilik duş tekne üzerine kurulan. Şeffaf cam dusakabinler, modern görünümleriyle banyo dekorunuza uyumlu renk tonlarında uygulanabilir.
Flat duş teknesi grubu, banyo zemini uygulanacak tekne modeline göre kesilerek düşük zemin elde edilmekte. Oluşan boşluğa kum serilerek flat teknenin montajı gerçekleştirilmektedir.

Duş Teknesi Duşakabin Monoblok

Mono blok duş teknesi grubu takribi yükseklik boyutları üretici firmalara göre değişkenlik gösterse de takribi h.7, h.10, h.15 gibi ara yükseklik ölçülerinde bulunabilmektedir. Diğer kenar ölçüleri normal tekne ebatları olabilen, her ölçüde üretimi mevcut olmaktadır.

Duş Teknesi Duşakabin Akrilik 

Akrilik Duş Teknesi grubu, zeminin meyline göre ayakları ayarlanabilir. Pis su gideri hortumunda herhangi bir tıkanma ya da duş teknesi alt bölgesi temizlenme durumu söz konusu olduğunda, ön paneli çıkarılabilir. Yükseklik ölçü değerleri yine her firmaya göre değişkenlik göstermekle beraber. h.18, h,20, h.22, h.24, h.27 gibi farklı yükseklik ve iç derinliklerde bulabilmek mümkün.
Değişen ve gelişen bir dünyada, ürün gamı rekabet koşulları düzeyinde bazı firmalar geçmişe nazaran. Standart ölçü değerleri haricinde, kısıtlı ya da geniş alanlar için tekne gruplarında. Farklı ölçekteki duş teknelerini de bünyesine kazandırmış durumdalar. Buna mukabil istenilen ebatlarda açı veya dereceli Özel Duş Tekneleri de üretilmektedir.

Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri – İSTANBUL