Duşakabin istanbul ÇAMLICA™ DUŞ SİSTEMLERİ İstanbul merkezli üretim satış ve pazarlama alanında. İstanbul’un ilçe ve mahalli bölgelerine servis hizmeti vermektedir. Sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra. Yedi farklı seride 105 farklı model, 90’ın üzerinde farklı desen modellemesiyle. Katalog içeriğimizi her geçen gün zenginleştiriyoruz. Ölçüye özel üretimle, konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen ÇAMLICA® cam – duşakabin firması. Kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır.

Duşakabin İstanbul Firması

İşletmemiz müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte.  Zaman, fiyat ve kalite politikası çerçevesinde detaylı olarak cevaplamaktadır. İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam kaliteyi kendine prensip edinen firmamız. Antibakteriyel ürünlerle temperli camlardan modern duş kabinleri üretir. Duşakabin İstanbul firması olarak Teknolojiyi yakından takip ediyor, her zaman yenilikçi her açıdan çağdaş banyolar oluşturma hususunda titizlikle çalışıyoruz. Sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmak, görevimiz..

Duşakabin İstanbul Servis Bölgeleri

İstanbul ‘un 39 ilçesi geneline hizmet haftanın belirli günleri servis ağımız bulunmaktadır. İstanbul Duşakabin Firması olarak  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Duşakabin istanbul için Servis günleri; sezonluk olarak ya da iş yoğunluğu veya bölgelerden gelebilecek talep doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Bulunduğunuz muhitin servis günleri ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirisniz.

İstanbul Duşakabin Hizmetleri

İstanbul Ataşehir merkezli atölyemizde ölçüye projeye göre duşakabin planlama ve İstanbul geneline duşakabin montaj hizmeti verilmektedir. Bireysel konut banyoları için ve veya Butik hotel & villa projelerinde teklifler alın. Değerlendirmeler yapın.