Banyo Planları doğrultusunda hangi modülün nereye yerleştirileceği önceden hesaplanmalı. Dekorasyona bu doğrultuda başlamalısınız. Küçük ve dar bir banyoyu fonksiyonel bir kullanım alanına kavuşturabilirsiniz. Veya aksi halde geniş ve yüksek metrekare oranına sahip bir banyoyu kullanılamaz hale sokabilirsiniz. Öncelikle tarz sahibi iseniz. Renk uyumu ışık süzmesi rutubet veya nem koku hususunu bertaraf edebilir bir pozisyon kullanmanız planlamada en etkin faktörlerdir.

Banyo Planları Duşakabin

Bir banyoda duş kabinini saklayabileceğiniz bir alan elbette vardır. Banyonuz metrajına göre kullanım fonksiyonlarını tamamıyla yerine getiren bir model seçmeniz manidar olacaktır. İstek ve taleplerinizi karşılamalı. Modernizenin yanında fonksiyonu da ön planda tutmalısınız. Menteşeli Duşakabinler  her ne kadar şık olsa da izolasyon hususu canınızı sıkabilir. Sürgü sistem duş modelleri her zaman su izolasyon hususunda iddialı modellerdir. Modern Banyo Mimarisi makalemize de göz atınız.

ÇAMLICA™ Duşakabin, temper camlı paneller duş teknesi ve küvet çeşitleri.  Servis hizmetleriyle yapıların banyo mimarisiyle bütünlük sağlaması hususunda. Mimar, iç mimar dokorasyon firmaları ile birlikte çalışarak ürün geliştirme ve uygulama safhasında. Konut projelerinde dekoratif çözümler sunmaktadır.