Duşakabin Çeşitleri, ilk sıralarda mika yani plastik camlarla üretilen duş kabinleri. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte temper camlı olarak standlarda görücüye çıkmıştır. Ve dahası çeşitli desen ve motiflerle süslenerek, özgün banyolara dekoratif çözümler sunmaktadır. Dekora uygun profil yapısı, şeffaf su sızdırmazlık contaları ve yine kendine has mıknatıs sistemleriyle. Cam duşakabinler banyoların olmazsa olmazlarından.

Duşakabin Çeşitleri Nelerdir

Sürgülü sistem duşakabinler, Menteşeli Sistem Duşakabinler, Akordion katlamalı duş sistemleri. Ve modellere uygunluk sağlayan yüzlerce cam deseni alternatifleriyle.  Her geçen gün kendini yenileyen bir sektör haline gelmiştir. Yoğun olarak kullanılan sürgülü sistem duşakabin modelidir. Menteşeli ya da akordiyon tarzındaki duş kabinlerinin yanı sıra. Tek panel duş camları da banyo planına uygunluk safhasında tercih edilmektedir. Banyo Duşakabin Modelleri her geçen gün kendini yenileyerek her yıl farklı serilerle gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

ÇAMLICA ® Cam Duşakabin duş modelleri, konsept duşakabin formlarıyla, teknolojik gelişmelere ayak uydurabilir. Cam duşakabin gerek kumlama tekniğiyle uygulanmış desen motifleri, ve gerekse yorglas cam desenleriyle. Sektörde lider ve öncü kuruluş olma yönünde hızla ilerlemektedir. Standart banyo duşakabin modellerinin yanında farklı konsept çalışmalar içerisinde olma. Ve kullanıcının istekleri doğrultusunda çalışabilmek. Hem müşteri memnuniyeti bakımından bir artı hem de marka imajı bakımından değer olarak öngörülmektedir.

Duşakabin Çeşitleri Modelleri

ÇAMLICA Cam Duş kabinleri, duşakabin çeşitleri, modelleri, desenleri ve geniş ürün yelpazesine sahip duş kabinleriyle. Gelişen dünyanın modern banyo mimarisine uygun, duşakabin modellerine yeni ürünler ekleyerek, kullanıcılara daha seçici olmalarını sağlamaktadır. Bilindiği üzere kooperatif ya da müteahhit firmalar. Konutların metrekare alanından maksimum seviyede faydalanabilmeleri için banyo ya da duş alanlarını dar ya da küçük ölçekte yapabiliyorlar. Bu da duşakabin küvet ya da duş teknesi firmalarını değişik ve de alternatif modeller arama yoluna itiyor. Biz de bu bağlamda kullanıcı istekleri doğrultusunda ürün çeşitlerimize her geçen gün yeni modeller ekliyor, bol  çeşit ve ürün yelpazemizle daha seçici olmanızı sağlıyoruz..