Duş Kabin Sistemleri Modern Duşakabinler Kendine has farklı mimarisiyle konsept banyoların doku taşları. Huzur veren şeffaflığı güven veren donanımlarıyla Creative serisi Duş Kabini Sistemleri. Kişiye özel ürün tasarımı isteğe bağlı desen modellemesiyle mimar iç mimar ve dekorasyon firmalarının ilham kaynağı. Modern mimarinin günümüz teknolojisiyle uyumu.

Duş Kabin Sistemleri Menteşeli

Gerek sürgü sitemlerindeki paslanmaz çelik ve 8 mm temperli cam kombinasyonu. Gerekse CNC kanal oyuklu paslanmaz çelik menteşe grubuyla ÇAMLICA DUŞ SİSTEMLERİ. İstanbul atölyesinde üretim tasarım ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermekte. İşletmemiz cam duşakabin tasarım uygulama modelleme ve montaj hizmetiyle. Banyo sektöründe mimar ve dekorasyon firmalarıyla işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Duş Kabin Sistemleri Sürgülü

Sürgülü duşakabinler kullanımı içinen az 120 cm ölçü aralığı olmalıdır. Bu ölçekten daha az ölçü alanı bulunan banyolarda duşa girilip çıkılması bir hayli zor olabilir. Model tercihlerinizi öncelikle fonksiyonel bir kullanımdan yana yapmalısınız. Çok hoş duran bir model bazen ürünü kullanımınızda sorunlara yol açabilir. Ürün seçimiyle alakalı satış danışmanlarından ya da teknik ekipten bilgi alabilirsiniz.