Duşakabin Kampanyaları; Seri üretim standart modeller için zaman zaman kampanyalar düzenlenmektedir. Duşakabin kampanyalar için düzenlenen ölçekler 80 x 80 , 90 x 90 ve 100 x 100 kare ve oval ölçüler içindir. Farklı serilerde stok yoğunluğu dönemlerinde düzenlenen kampanyalar bu sayfadan duyurulacaktır. Duyurularla ilgili kampanyalardan haberdar olabilmek için sayfanın altında bulunan abone ol butonuna tıklayıp abone olabilirsiniz.

Cam Duşakabin Kampanyaları

Serisine göre 4 mm 5 mm ve 6 mm temperli cam modellerinde uygulanan cam duşakabin kampanyası da yayınlanmaktadır. Cam duşakabin profilleri ve cam nitelikleri ve teknik özellikleri. Kampanya döneminde bu sayfadan duyurulacaktır. Kampanyalar atölye teslim olmakla beraber. İstanbul içi servis programı dahilinde sevkiyat yapılabilmektedir. Sevk hususu ile müşteri temsilcimizle irtibat kurabilir. Ya da WhatsApp numaramız üzerinden yazışabilirsiniz.

Duşakabin Kampanyalarında Montaj

Kampanya düzeyindeki duş kabin alımlarınızda duşakabin montajı talebiniz bölgelerin servis günlerine ve işletmenin size verdiği randevu saatine uyum sağlamalısınız. ÇAMLICA™ cam-duşakabin firması, belirli dönemler içerisinde kampanyalar düzenlemekte. Düzenlemiş olduğu kampanyaları radyo, tv, gazete, dergi sosyal ağlar ve internet üzerinden duyurmaktadır. Standart üretim Duşakabin Fiyat Listesi ne göz atınız.