Tek Cam Duş Paneli yarım panel duş camları, Bazıları tamamı buzlu gibi olan kapalı olan duş kabinleri içerisinde daralır..
Daha çok hotellerde kullanılan yarım panel cam model tam size göre. Kapı alanını tarzınıza has duş perdesiyle süsleyebilirsiniz. Bu alanda kullanacağınız bir duş perdesi aynı zamanda duş esnasında dışarı sıçrayabilecek suyu engelleyecektir. Bu arada giriş alanı olarak kullanacağınız kısım duş bataryalarından uzakta olmalı. Aksi halde duş fıskiyesinde oluşacak tazyik yakın perdeden dışarı doğru suyun süzülmesine yol açacaktır.

Tek Cam Duş Paneli Uygulama

Banyoların vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan, hem sağladığı konfor. Hem de banyolara kattığı estetik ile göz dolduran duşakabin çeşitleri, modern çağın getirdiği en güzel yeniliklerden bir tanesidir. Pek çok yönden artısı olan, kullanıldığı banyolara şıklık katan bu yapı malzemeleri. Özelliklerinin yanı sıra suyun banyonun her köşesine dağılmasını engelleyerek. Yaratacağı korozyon ve küf üretiminin önüne geçerek hem hijyenik hem de fonksiyonel bir kullanım sağlar.