Creative Serisi K-2 Modeli Parlak kromajlı aksesuar donanımları, parlak sürgü rayı. İnce ve zarif kenar çıtalarla birlikte her modelde olduğu gibi köşeden giriş duş kabini uygulamalarında. 8 mm temper camlı sürgülü sistem uygulaması ölçü standardı olmaksızın istenilen ebatlarda üretilmektedir. Kişiye ve ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde yerini alan Creative® seri sürgülü sistem duş kabinleri. Sadece üstte bulunan rulman sistemiyle kanat camını hareket ettirmektedir. Alt bölgede herhangi tekerlek donanımı bulunmayan sistem. Klavuz arasında hareket ederek denge sağlamakta ve hijyen kuralları çerçevesinde, kullanıcıya sağlıklı koşullar oluşturmaktadır. 8 mm Sürgülü sistem 304 kalite paslanmaz çelik 10mm x 30mm profil parlak nikelajlı sürgü rayı. Kendine özgü tekerlek sistemi, cam tutucu aparatlar, sürgü camı alt kılavuz ve cam sabitleyiciler.  Parlak pirinç aksesuar donanımları. 10 mm x 20 mm kenar U çıtalarıyla, ve yine serisine özgü özel tutma kolları ya da alternatif gömme kulp seçenekleriyle O bir fenomen.

Creative Serisi K-2 Modeli Teknik

Üründe kullanılan tekerlek, cam tutucu, duvar sabitleme aparatı. Kılavuz, kulp gibi aksesuar donanımları tamamen parlak nikelajlı pirinç malzemelerden üretilmektedir. Daha çok dar banyolarda tercih gören, köşeden sürgülü Creative® K2 Serisi, kullanım kolaylığı yanında. Görsel bakımdan da banyonuzun dekoruna uyum sağlamaktadır. 8 mm temperli cam kullanımıyla güvenliği, kullanım kolaylığıyla huzuru, parlak nikelajlı aksesuar donanımlarıyla görselliği. Ve yine gömme kulp uygulanabilme özelliğiyle maksimum giriş alanı oluşturulabilen Creative® serisi. Cam duşakabin modelleri, gerçek mimarinin yapı taşlarını oluşturmaktadır.

Creative Serisi K-2 Modeli İnşaat

Türk inşaat sektöründe konutların banyo alanlarını incelediğinizde, bir dairenin kullanım alanına oranla en ufak metrajda yer alan bölümleridir. Bugün çok katlı mimari projelerde bile duş alanları kısıtlı alanlara yerleştirilmek durumundadır. Haliyle bir banyo düşündüğünüzde, banyo dolabı & lavabo tezgahları. Klozet, çamaşır ve kurutma makineleri gibi vs. metaryeller de bu alanda kullanıma sunulduğundan. Duş kabinleri de maksimum kullanım alanı ve en rahat giriş imkanı sunabilen modeller tercih edilmelidir. Köşeden giriş sürgülü duşakabin modelleri kare ya da dikdörtgen tarzda uygulama yapılabildiğinden. İstenilen genişlik ve yükseklik ebatlarında mimari dokuya zarar vermeden, ziyadesinde tamamlayıcı unsur olarak da kullanılabilinir. ”Duş teknesi uygulamalarında ölçüye özel üretim de yapılabilir. Lakin standart şablonlara oranla daha maliyetli olacağından proje alanınızı duş teknesi ölçülerine göre belirlemeniz her daim faydanıza olacaktır.”

Köşeden Giriş Duşakabin Modeli çalışmamız modelin hemzemin alana uygulanmış halidir. İnceleyiniz.