Menteşeli Duşakabin Modelleri

/Menteşeli Duşakabin Modelleri

Menteşeli duşakabin modelleri banyo tasarımlarında kullanılmaya başladığından bu yana. Günümüz mimarisinde hala özenle kullanılmaya devam ediyor. Daha çok hotellerde görmeye alışık olduğumuz duş kapıları. Konutlarda da kullanılmaya başlandı. Tabi bu modelin de kendine has avantaj ve dezavantajları olabilmekte. Öncelikle banyo yapınız menteşeli duşakabin kullanımına uygun olmalı. Dekorasyon aşamasına başlamadan önce çalışmanızla ilgili öneriler fikirler edinin.

Menteşeli duşakabin modelleri

Farklı mimari tasarım örneklerinden olan ve her mekana ve banyo dekoruna uyum sağlayabilen,  menteşeli duşakabin modelleri. Fonksiyonelliğin yanı sıra, sıra dışı görselliğiyle kullanım rahatlığı sunabilen model kullanıcısından tam not alıyor. Menteşeli duşakabinlerde kullanılan cam kalınlık en az 6 mm 8 mm olarak uygulanmalı. Yüksek ebatlarda ve tek başına kullanılabilmesi durumunda bu kalınlık arttırılmalıdır. Menteşeli modellerde, cam etrafında herhangi bir materyal olmayacağından. Camın dayanıklılık oranı, kullanılan m² cinsinden hesaplanmalıdır.
Menteşeli duşakabinlerde, ölçü alımı önemli olduğu kadar. Montaj & uygulama da o kadar önem arz etmektedir.

4 12, 2018

Boy Menteşeli Duşakabin

By |2018-12-04T22:50:10+00:00Aralık 4th, 2018|Categories: Menteşeli Duşakabin Modelleri|Tags: |Yorum yok

Boy menteşeli duşakabin çalışması. Duş esnasında ya da duş kullanılmadığı zamanlarda konumlandırma resmedilmiştir. 180 derece dönebilen boydan profilli cam duşakabin modülü. 90 x 90 ölçeklerinde h= 195 cm. 6mm şeffaf camlı duşa kabin. Menteşe profil uyumluluğu 6 mm temperli cama göredir. Düz satıhlı alanlarda kullanıma uygundur. Kullanıcı duş esnasında her iki camı mıknatıslar yardımıyla köşede [...]