Özel Duş Tekneleri

Özel duş tekneleri adından da anlaşılacağı üzere yerine özel üretilen standart şablon ya da kalıplara bağlı kalmaksızın açı derece köşe geçişlerine uygun üretilen duş teknesi modelleridir. %100 akrilik malzemeden üretilen özel ölçü duş tekneleri zemine sıfır üretildiği gibi, 5 cm yüksekliğinde flat olarak, 12 cm yüksekliğinde monoblok ya da daha yüksek ölçülerde üretim gerçekleştirilebilir. Bu tamamen banyonuzun ölçüsü ya da mimarınızın çizimine uygun halde yapılabilir. Tabi ki kişisel tercihlere bağlı olarak renkli duş tekneleri de mevcuttur.
Özel Duş Tekneleri Planlama; Standart ölçekli duş teknelerinin aksine özel imalat duş teknesi, daha görsel şık durabilir. Dekorasyon aşamasında karar kılmanızda fayda var. Yok banyonuzun dekorasyonu bitmiş seramikleri döşenmiş ise yine de birşey kaybetmiş sayılmazsınız. Bu tarz duş tekneleri ile çalışabilmeniz hijyen ve estetik açıdan faydalı olacaktır.

13 01, 2019

Özel Ölçü Duş Teknesi

&s tarafından.|2019-01-22T00:40:30+03:00Ocak 13th, 2019|Kategoriler: Özel Duş Tekneleri|Tags: |13 Yorum

Özel ölçü duş teknesi imalatı montajı. Ölçüye özel olarak şablon ile çalışılan özel duş teknesi formları istenilen ebat ve yüksekliklerde üretilebilir. Akrilik malzemeden üretilen özel duş teknesi modelleri çeşitli renk ve kombinasyonlarda imalatı yapılabilir. Özel üretim yapılan duş teknesi modellerinde fiyatlar standart modellerin oldukça üzerindedir. Projenizi bir çizim halinde bir kaç fotoğraf ekleyerek bize ulaştırıp [...]

Go to Top