Panelli Duş Tekneleri

Panelli Duş Tekneleri; Kullanıcıların bir çoğu, panelli duş teknelerini neden tercih eder? Panelli duş tekneleri, pis su giderinde gırtlak hortum ya da S bağlantı noktalarında olası tıkanmalar durumunda. Duş tekne duşakabin gibi montajlanmış üniteleri sökmeden. Ön panel çıkartılarak tekne altından müdehale edilebilinir olmasıdır. Görsel alarak diğer monoblok ya da flat duş tekneleri kadar şık durmazlar.

Banyo seramikleri döşenmiş olup, duş teknesi pis su gider bağlantısı için 50’lik pis su borusu hazırlanmış alanlar içindir. Takribi yüksekliği 15 ila 24 cm aralığındadır. İç derinlikleri tekne yükseklik boyutuna göre 7 ila 10 cm kadar olabilmektedir. Panelli duş tekneleri, aynı zamanda ayaklı olmakla beraber, zeminin meyline göre pis su akarına göre konumlandırılabilir. Bu işlem ile duş teknesi içerisinde zaten fabrikasyon bir meyil olmasıyla birlikte, seramik ters meyil durumlarında ayaklardan da ayarlama yapılabilmektedir.

7 08, 2018

Panelli Duş Teknesi

&s tarafından.|2018-11-18T20:21:32+03:00Ağustos 7th, 2018|Kategoriler: Panelli Duş Tekneleri|Tags: |Yorum yok

Panelli duş teknesi paneli çıkarılabilir bir duş teknesidir. Uygulamada kısa vadede olmasa da uzun dönem içerisinde olası pis su giderinin tıkanabilme olasılığı düşünülerek. Ön paneli çıkarılabilir ayaklı (panelli duş teknesi) tercih edildi. Pis su tahliyesi kanalı üzeri krom kaplı kapaklı. Pis su borularından banyo alanına koku gelmemesi gerekir. Her duş teknesinde olduğu gibi S bağlantı elemanları [...]

Go to Top