Maslak Duşakabin uygulaması Detayları; Boy=240 cm En = 120 cm. 8 mm şeffaf temperli camdan içe açılır duş kapısı. Duş kapısı aralığı 70 cm. Yan kenar çıtalar 20 mm x 10 mm 304 kalite parlak paslanmaz profil. Duş menteşeleri pirinç üzeri nikel kaplama. Ürün kanat camını konrollü açılıp kapanmasını sağlayan hidrolik menteşeler kullanıldı. Cam ağırlık hesaplaması yapılarak ünitede normalde 2 menteşe ile kullanılırken. Bu modelde 3 menteşe ile mukavemet sağlandı.

Maslak Duşakabin Servis

Çamlıca Duş sistemleri olarak olarak İstanbul’da butik tarzda hizmet veriyoruz. Merkezi Anadolu yakası Ataşehir’de olan atölyemizden İstanbul Avrupa yakasına haftanın belirli günleri servis verilmektedir. Duşakabin ölçü keşif ve tespit isteminizi İletişim sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz. Projeniz detaylarını mail veya WhatsApp Uygulama yoluyla bize iletin. Arıza servis durumları bölgesel araç servis programına göre listeye alınacaktır.

Bir sabit bir hareketli sürgülü sistem duş kabin modülü çalıştığımız Sultanbeyli Duşakabin uygulamasını inceleyebilirsiniz.