Bostancı duşakabin montajı, Ölçü: 110 cm  x 90 cm  yükseklik 200 cm. Seri: Creative K-2. Model: İki sabit iki hareketli köşeden giriş. Cam: Şeffaf temperli cam, 8 mm sabit camlar, 6 mm kanat camları. Metal aksam: 304 kalite paslanmaz çelik. Montaj yeri: Bostancı İstanbul.

Bostancı Duşakabin Servisi

Ölçüye kişiye projeye özel çalışabilme yeteneğiyle, butik tarzda hizmet veren işletmemiz. İstanbul Bostancı da, banyo tadilat dekorasyon alanında duşakabin ihtiyaçlarınız için çözüm oluyoruz. Montajlı ürünlerinizde problem yaşamanız halinde sipariş referans numarasıyla bize ulaşınız. İletinizi kısa bir açıklamayla beraber resmederek, email  WhatsApp yoluyla ulaştırınız.

Sorun Değil, Çözüm İçin Varız.

Temperli duş camları hangi ölçüde hazırlanmışsa o ölçekte kullanılıyor. Temperli camlarda sonradan kesilme olmaz. Delik delinmez. Lakin üzerinde desen çalışılabilir. Kumlama ya da fırın boya desenler oluşturulabilir. Sürgülü duşakabinler de hata tolerasyon payları vardır. Bazı ürün gruplarında, duvar açısı veya zemin meyil durumlarını kapatacak oranda olmayabilir. Profesyonel destek alınız.

Hemzemin bir banyo ve köşeden giriş, Creative K-2 serisi başka bir banyo formunda nasıl durur. Ümraniye da çalıştığımız Ümraniye Duşakabin başlıklı makaleye göz atın.