Köşe girişli cam duşakabin çalışması. 8 mm şeffaf temper camlı cam duşakabin. Creative serisi; Onu dayanıklı kılan paslanmaz çelik mekanizmalarıyla 6 & 8 temperli cam yapısı.  Gerçek gümüş parlaklığı yakalayan 304 kalite normlarındaki çelik mekanizmalarıyla günümüz banyo mimarisinde o bir yenilikçi. Creative K-2 Serisi, 8mm sabit camları 8 mm hareketli kanat camlarıyla h=200 cm boyuyla hemzemin duşlarda standart ölçüyü yakalar. Ürün bunun üzerinde 210 cm boy oranına kadar da çalışmaktadır. Eşkenar ölçülerde hazırlanabilir. Ya da eşkenar olmayan farklı ölçülerde üretim yapılabilir. 304 kalite paslanmaz çeliğin yıllar boyu kullanabileceğiniz kalitesi, pirinç üzeri nikel kaplama elemanlarıyla banyonuzun formunu koruyun.

Köşe Girişli Cam Duşakabin Modelleri

Genel banyolarda olduğu gibi ebeveyn banyolarda bile tercih edilen model. Ya da giriş alanı farklı bir yönden tanımlamıyorsa, Duş alanı sağında solunda lavabo klozet banyo dolabı vb. gibi materyaller sebebiyle. Sağdan soldan giriş imkanı olmayan duş alanlarına köşe noktasından giriş tanımlanabilen alanlarda kullanıma uygundur. Model seçiminde banyonuz planına göre kullanıma en uygun modeli seçmelisiniz. Bu seçim size hem kendiniz çocuklarınız ya da misafirleriniz açısından kolaylık sağlayacaktır. Bu hususta dikakt etmeniz gereken en önemli etken duş içi ferahlığı olduğu kadar. Duşa giriş alan genişliği de olmalıdır.

Köşe Girişli Duşakabinler Hemzemin

Teknesiz duş kullanımlarda duş zemini izolasyonu yapılmalı, zaman içerisinde duş başlığından düşen su damlacıkları derz aralıklarını çürüttüğünden. Alt katlara su sızmanın önüne geçilmelidir. Bu husus dekorasyon çalışması yapan firma ile görüşülüp nihayete bağlanmalıdır. Aksi halde çalışmanız ilk etapta güzel görünüp kullanışlı olabilir. Lakin sonraki dönemlerde bu durum çin işkencesine dönüşmesin. Hemzemin duşakabin kullanımıyla ilgili Teknesiz Duşakabin sayfamızda bilgi edinebilirsiniz.

Köşe girişli Sürgülü Duşakabin

Mevcut modelde köşeden sürgülü köşe giriş duşakabin çalışmasını inceliyorsunuz. Bu uygulama haricinde banyo konumuna göre menteşeli duş kapıları da çalışabilinir. Model seçimiyle ilgili gerek mimarınız, dekorasyon firması çalışanlarınız ya da bizimle irtibata geçebilir. Bu bahisle dekorasyona başlamadan, en uygun modeli belirlemeniz kesinlikle faydanıza olacaktır. Konsept banyo mimarisine uygun ürünler sunan Çamlıca Duşakabin butik atölyesi, her modelde standart ölçüler yanında özel ölçü çalışma yeteneğiyle de istenilen tasarıma çözüm olabilmektedir.