İki duvar arası duşakabin modelleri Seramik zemin üzeri kullanıma uygun olduğu gibi. Duş teknesi küvet jakuzi gibi ya da mermer veya granit set üstü kullanım için de kullanılabilir. Paslanmaz çelik serisinden 8 mm temperli cam Creative M3 modeli. Şeffaf duşakabin saydam cam kullanımı banyo alanındaki iç derinliği korumaya yardımcı olurken.  Paslanmaz çelik kullanımı modern görünümüyle fonksiyonel kullanım için idealdir. Temizlik ve hijyene dikkat edenleri tercihi. İki duvar arası duşakabinler ölçüsüne göre bir sabit bir hareketli.  Ya da iki sabit iki hareket kanatlı gibi modellere ayrılır.

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Menteşe odaklı iki duvara arası modellerde alan tasarrufuna uygun iki sabit tek kapı.  Ya da iki sabit iki kapı veya tek sabit tek kapı gibi model seçenekleri vardır. İki duvar arası duşakabin modelleri standart ölçülerde üretildiği gibi bazı ölçeklerde stok da bulundurulmaktadır. Özel ölçü üretimi yapılabilen modeller genelde duş kapıları olmakla beraber. Sürgülü sistem en ve boy olarak da istenilen ölçüde imalat mümkün olup. Konuyla alakalı dekorasyon öncesi ön araştırma yapmanız her hususta faydanıza olacaktır.

Kayar Duşakabin Kapıları

Sürgülü kapı ile oluşturulan duş bölümleri, alan üzerinde tasarruf sağlar ve klostrofobik olanlar için iyi bir tercihtir. İşte size onları banyonuza dahil edebilmenin birkaç güzel ve verimli yolu!
Çağdaş banyo temaları ile sorunsuz uyum sağlayan muhteşem ve zarif duş alanlarıdır. Bir tarafı cam duvar ile birlikte sürgülü cam kapı kasası her zaman duş alanının, banyonun geri kalanı ile bağlı kalmasını sağlar. Aynı zamanda güzel bir şekilde değerlendirildiğinden, banyonun bu köşesi ihmal edilmemiş olur.
Çerçevesiz cam duş kapıları harika görünüyor olsa da, onlar herkes için kullanışlı değildir. Banyonuzun boyutları ve temasına bağlı olarak, cam duş kapıları çok iyi bir çözüm olabilir. Kullanım kolaylığı olan, çok yönlü ve özel tasarımlı sürgülü cam duş kapıları, tasarruf isteyen küçük banyolar için idealdir.

Günümüz mimarisine uyumlu Yeni Duşakabin Modelleri ile banyonuz daha ferah ve zengin duruyor olabilir.