Gold serisi duşakabin; Titanyum kaplama paslanmaz çelik menteşe ve metalleriyle. CNC oyuklu 8 mm temperli cam kombinasyonu. Elegance C180 Serisi. 304 kalite paslanmaz çelik üzerine titanyum teknolojisiyle yapılan kaplama farklı tonlarda uygulanabilir. 180 derece içe dışa açılır menteşe prensibi, duş kapısını hem içe hem de dışa açabilme olanağı sunar.

Gold Serisi Duşakabin İzolasyonu

Derin ve geniş bir banyoda beklenilen bir su izolasyonu sağlanabilir. Menteşe odaklı duş kapıları hiçbir zaman %100 su izolasyonu sağlamaz. Mevcut banyomuz iç derinliği ve genişlik olarak yeterli ölçekte olduğundan bu banyoda su sızma problemi yaşanmaz. Menteşeli duşakabin modelleri nde farklı etkenlerin bir araya gelmesiyle su izolasyonu tam olarak sağlanabilir. Buna örnek duş başlığının duş menteşelerine olan uzaklığı gibi.

 Gold Serisi Duşakabin Ölçü Detayları

Mevcut uygulamamızda sol kısıma dolap yerleştirileceğinden yan panel olarak kullanılan cam fabrikadan orjinal Satine cam (pürüzssüz buğulu) kullanıldı. Diğer camlar şeffaf ve saydam. Yan panel ölçüsü: 980 x 2000. Ön cephemiz 1175 olan kısımda sağ sabit 275. Giriş aralığı kanat camları 425 x 2 olarak ölçeklendi. 800 mm giriş oluşruruldu. Başka bir çalışma olan Sancaktepe Duşakabin sayfasındaki modlü inceleyebilirsiniz.