Gold Serisi Duşakabinler

Ana Sayfa/Tag: Gold Serisi Duşakabinler

Gold Serisi Duşakabinler 304 kalite paslanmaz çelik metalleri yapılan iyileştirmeler sonucu titanyum kaplama teknolojisiyle. Rutubet ve neme dayanıklı hale getirmek. Modern banyoların varak işlemeli mobilyalarına uyum sağlaması yönünde kalıcı iz bırakır. Banyonuzda yıllar sonra bile bugünkü formunu koruyacağı metal aksamlar. Gold serisi duşakabinlerde ihtişam ve zerafeti bir arada yaşayın. Koyudan açık tona altın sarısının yedi ayrı tonunu dekorunuza uydurun.

Gold Serisi Duşakabinler Kullanım Alanı

İster sürgülü isterseniz menteşeli kapılı model olsun. Hiassas polisaj ve yüksek teknoloji ürünü titanyum kaplamalı metallerle. İstediğiniz ölçüyü yakalayın. Ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz. Ve çalışıyoruz.

30 11, 2018

Gold Serisi Duşakabin

By |2018-11-30T18:06:52+03:00Kasım 30th, 2018|Categories: Modern Banyo Tasarımları|Tags: |1 Yorum

Gold serisi duşakabin; Titanyum kaplama paslanmaz çelik menteşe ve metalleriyle. CNC oyuklu 8 mm temperli cam kombinasyonu. Elegance C180 Serisi. 304 kalite paslanmaz çelik üzerine titanyum teknolojisiyle yapılan kaplama farklı tonlarda uygulanabilir. 180 derece içe dışa açılır menteşe prensibi, duş kapısını hem içe hem de dışa açabilme olanağı sunar. Gold Serisi Duşakabin İzolasyonu Derin ve geniş [...]

Go to Top