Ahşap banyo ızgarası, duş hacimleri içerinde kullanılan fonksiyonel duş taburesi. Çogunlukla hemzemin alanlar için kullanıma uygun olsa da duş tekneleri için de uyarlanabilir bir model. İroko Teak ağacından mamül ahşap banyo ızgarası, paslanmaz çelik mekanizmasıyla. İstenildiğinde düz ızgara, istenildiğinde tabure (oturak) olarak kullanıma sahip. 18 mm x 160 mm ebatlarındaki fırınlanmış iroko teak ağacı, 5 mm aralıklarla döşenerek konsept oluşturulur. Modelde bu aralıklar ölçü itibari ile değişkenlik gösterebilmektedir. Sanatkarın ahşap renk ve desenlere uyumlu dizimi gibi etkenler, modelde farklılık gösterebiliyor.

Ahşap Banyo Izgarası Tabureli Kullanım

Tabureli pozisyonda kullanım alanı oluşturan model, yaşlı, fiziksel engelli kullanımına uygun olarak düşünülmüş. Hemzemin banyolarda, ayak sağlığı açısından daha da fazla önem arz eder. Ahşap banyo ızgarası, kullanıcı tercihine göre düz ayak da kullanabilmektedir. Ahşap mamüllerde istenilen ölçü grubunda çalışılabildiği gibi. Açılı ya da dereceli alanlar için üretim yapılabilmektedir. Açılı bölgeler için ölçü yetersizliği durumlarda şablon kullanımı her iki taraf için de menfaat arz edeceğinden. İşletmeye üretimde iş kaybı, malzeme israfı vb. masrafları olacağı gibi nakliye ve termin sürelerinin de kullanıcıya yansıması gibi olumsuzlukların önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

Ahşap Banyo Izgarası Bakımı

Banyo için satın alınan ahşap banyo içi duş ızgarası, bakımları belli periyodlar halinde yapılmalıdır ki. Üründen istenilen verim alınabilsin. Ahşap mamül altı ayda bir güneşli bir ortamda kurutulmalı ve teak yağı ile yağlandıktan sonra. Yine güneşli bir ortamda kurumaya bırakılarak havalandırılmalıdır.

Duşakabin Kampanyaları sayfamızı takip edebilirsiniz.