Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Cam Panel

Cam Panel Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Cam Panel
Cam Panel;  genellikle hotel ya da motelllerin banyo konseptlerinde gördüğümüz süet cam model duşakabinler, artık evlerimizde.
Daha çok genç kullanıcılar tarafından tercih edilen bu tasarım, cam altı çift kanatlı elastik suluk fitiliyle, su izalasyonu sağlamaktadır. Aynı şekilde fren ya da stoplama görevini de üstlenen bu fitiller, cam panelin küvet üzerinde istenilen yerde konumlandırılabilmenin yanı sıra, 90° lik içe ya da dışa açılabilme özelliğiyle de rahat bir kullanım alanı ya da ferah bir giriş ortamı oluşturmaktadır.
Cam Panel, (süet panel)
Küvet üzeri yarım kapamalarda uygulanan cam kabin modeli, bu modelde kullanıcı paneli, istediği yerde konumlandırabilmektedir.
kapalı cam panel açılır cam panel dışa açılır panel Dusakabin paneli
Kapalı Konum İçe yarım açık Dışa yarım açık Dışa açık

 
< Önceki   Sonraki >
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...