Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Banyo Dekorasyon Yazdır E-posta
dusakabin
Yazar dusakabin   
Banyo Dekorasyon
Banyo Dekorasyonunda duş tasarımları.
banyo dekorasyon
 
Otel Banyo Tasarımları Yazdır E-posta
dusakabin
Yazar banyo   
otel banyosu tasarımı
Otel Banyo Tasarımları
Butik hotel banyoların tadilat ve dekorasyon işlerinde gerekli olan duşakabin tasarım ve uygulamasında, yine butik oteller gibi butik tarzda çalıştığımız cam duşakabin atölyemizde tasarım imalat ve yerinde uygulama hizmeti verilmektedir. Cam sanatını banyolarda buluşturan ÇAMLICA konsept banyo mimarisinde paslanmaz çeliğin camla özdeşleşmesiyle birlikte CREATİVE markası altında yine ismini verdiği, yenilikçi ve öncü Creative serisini hayata geçirdi.

Devamını oku...
 
Şeffaf Duşakabin Yazdır E-posta
dus kabini
Yazar dusakabin   

Şeffaf Duşakabin

Banyo alan derinliğinden birşey kaybetmeden sade zarif görünümlü şeffaf duşakabin modülleri mimarların tercih sebebeplerinden bir tanesi.
Modern mimaride zarif ve sade duruşuyla banyolara zenginlik katıryor.
seffaf dusakabin
Devamını oku...
 
Ebeveyn Banyo Duş Modülü Yazdır E-posta
dusakabin
Yazar dusakabin   
Büyük ölçekli Ebeveyn Banyo Duş  odaları için cam duşakabin Modülü.
120 cm X 80 cm h=200 ölçeklerinde Flat duş teknesi üzeri çalıştığımız bu modül 8 mm temperli şeffaf camdan Creative S1 serisi.
surgulu-dusakabin
 
İki Duvar Arası Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Seramik zemin üzeri iki duvar arası cam duşakabin çözümleri ,
Paslanmaz çelik serisinden 8 mm temperli cam Creative M3 modeli
cam-kabinler
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 7 Toplam: 222
Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...           Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...