Üsküdar Duşakabin montajı.  Yer: Kuzguncuk. Model: Creative M-3. Cam: 8 mm Şeffaf temper. Sürüm: İki Sabit iki hareketli. En: 180cm Boy: 200 cm. Profil 304 kalite parlak paslanmaz çelik.

Banyo dekorasyonuna başlamadan önce, ürün fiyat kalite maliyet değerlendirmesinde bulunun. Çeşitli firmalardan teklifler alın. Özel ölçü cam duşakabin üretimi ile ilgili termin süreleri bulunmaktadır. Özel ölçülerde, model desen ya da renk seçimiyle ilgili  gerekirse teknik eleman ile görüşün.

Üsküdar Duşakabin Servisi

Bünyemizden tedarik ettiğiniz duş kabinlerini, referans numarasıyla bildirip. Duşakabin tamiri montajı ile ilgili teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Olası duşakabin cam kırılmaları tekerlek bozulmaları duşakabin menteşe arızası gibi durumlarda bize ulaşabilirsiniz. Firmamız  aynı zamanda istanbul Üsküdar bölgesinden gelen ürün taleplerini, istekleriniz doğrultusunda değerlendirip, fiyat termin kalite ve iş teslimi hususlarıyla ilgili bilgilendirmektedir. Montajlı genel referanslarımız için Duşakabin Kataloğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.