Kurtköy Duşakabin montajı: Tarz: Eskitme. Ölçü: en = 190 cm. Boy 200 cm. Metal: pirinç üzeri kaplama. Cam: 8 mm şeffaf temperli cam. Kapı giriş aralığı: 68 cm. Menteşe: 90 derece stoplu. Kulp: 16 cm delik merkezli dikey kulp. ”Cam denge elemanları ve duvar bağlantı menteşeleri dahil eskitme renk,,

Eskitme renk duşakabin metaller için, termin hususuyla ilgili üreticinizden bilgi alın. Kalite maliyet değerlendirmesi yapın. Farklı firmalardan teklifler toplayın.

Özel ölçü uygulamalar kapsamında, standart duşakabin ölçülerine oranla daha maliyetli ve tedarik süreleri daha uzun olabilir.

Kurtköy Duşakabin Servisi

Bölgenizde montajını uyguladığımız duşakabin hizmetleriyle ilgili arıza durumu söz konusu olduğunda. Referans numaranızla birlikte, bize ulaşınız. Ürünle ilgili şikayetinizi belirten kısa bir açıklama metni sonrasında. Problemli alanı resmederek, email ya da WhatsApp mesajlaşma uygulamasıyla ulaştırınız. Farklı bir çalışma olan İstanbul anadolu yakası servis bölgesi Üsküdar Duşakabin referansımızı bağlantı linkine tıklayarak inceleyebilirsiniz.