Ümraniye Duşakabin Montajı: Ölçü: 90 cm x 90 cm Yükseklik: 200 cm. Seri: Creative K2. Model İki sabit iki hareketli köşe giriş. 8 mm sabit camlar 6 mm hareketli kanat camları şeffaf. Metaller: 304 kalite parlak paslanmaz çelik.

Ümraniye Duşakabin Servisi

Projeye ölçüye ve kişiye duş kabin tasarım ve uygulama yeteneğiyle, butik tarzda hizmet veren işletmemiz. İstanbul Ümraniye ilçesinde, banyo tadilat dekorasyon alanında duşakabin ihtiyaçlarınız için çözüm üretiyoruz. Montajlı ürünlerinizde problem yaşamanız halinde sipariş referans numarasıyla bize bildiriniz. İletinizi kısa bir açıklamayla beraber resmederek, email  WhatsApp yoluyla ulaştırınız.

Sanatkarın Kirli Elleri Medeniyetin Aynasıdır.

Temperli duş camları hangi ölçüde hazırlanmışsa o ölçekte kullanılıyor. .   Temperli camlarda sonradan kesilemez. Delik delinmez. Lakin üzerinde kumlama ya da fırın boyalı desenler oluşturulabilir. Sürgülü duşakabinler de hata tolerasyon payları vardır. Bazı ürün modellerinde, duvar açısı veya zemin meyil durumlarını kapatacak oranda olmayabilir. Profesyonel destek alınız.

Pendik Duşakabin çalışması modelimizden farklı olarak duş menteşeli bir ürün .