Ataşehir Duşakabin Montajı;  İstanbul Anadolu Yakası özel ölçü cam duşa kabin imalatı servis ve montaj hizmetleri. Bireysel konut ve villa projelerinizde butik tarzda üretim ve uygulama. Seri: Creative K-2 Model: iki sabit iki hareketli köşeden giriş. Metal aksam: 304 kalite paslanmaz çelik. 8 mm sabit camlar, 6 mm hareketli kanat camları. Cam niteliği şeffaf.

Ataşehir Duşakabin Servisi

Projeye ölçüye ve kişiye özel duş kabin tasarım ve uygulama yeteneğiyle, butik tarzda hizmet veren işletmemiz. İstanbul Ataşehir ilçesi ‘nde, banyo tadilat dekorasyon işlerinizde. Duşakabin ihtiyaçlarınız için çözüm üretiyoruz. Montajlı ürünlerinizde problem yaşamanız halinde sipariş referans numarasıyla bize bildiriniz. İletinizi kısa bir açıklamayla beraber resmederek, email & WhatsApp mesaj yoluyla ulaştırınız.

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır.

Temperli duş camları hangi ölçüde hazırlanmışsa o ölçekte kullanılıyor. .   Temperli camlar sonradan kesilemez. Delik delinmez. Lakin üzerinde kumlama ya da fırın boyalı desenler oluşturulabilir. Sürgülü duşakabinler de hata tolerasyon payları vardır. Bazı ürün modellerinde, duvar açısı veya zemin meyil durumlarını kapatacak oranda olmayabilir. Profesyonel destek alınız.

Firmamız ÇAMLICA Duşakabin İstanbul firması olarak Ataşehir’deki merkezinden hizmet vermektedir.