istanbul Duşakabin Servisi; ÇAMLICA™ Cam Kabin Sistemleri İstanbul’da hizmet veren butik tarzda üretim yapan bir aile şirketi. Firma ismini, kurucusu olan İhsan Çamlıca’nın soy adından alır. Logosu bir karenin Asimetriye giden çizgisini oluşturur ki; tasarım üretim ve uygulama safhasında fonksiyonel ürün modellemesini gösterir. O sebeptendir ki yenilikçi bakış açısıyla CRAETİVE® markasının bütünlüğünü kazandırır. Creative® Çamlıca Duş Sistemleri’nin tescilli markasıdır.

İstanbul Duşakabin Servisi ÇAMLICA™

Banyo kültürünü üst düzeylere taşıyın. Banyo yapmak, yıkanmak.. Tozdan kirden arınmaksa. Aynı zamanda ruhunuzu da dinlendirmeniz gerekmez mi. Metal aksamlardaki renk kombinasyonuyla farklı teknikler kullanılarak çalışılan duşakabin desenleri ile. Banyonuzda kalitenin yanında ihtişamın farkına varın. Şeffaf saydam temperli camlar yanı sıra, füme cam, bronz cam. Mavi yeşil aynalı reflekte temperli camlar ile banyonuza renk yansımaları katın.

(Renk tonlamaları banyo ışık değerleriyle alakalı olarak sizi yanıltmasın. Bu hususla ilgili bir uzmandan bilgi alınız.)

Çamlıca duşakabin firması İstanbul Ataşehir’de bulunan butik atölyesinde özel duş kabini tasarım ve üretimi yanı sıra standart model seri üretim yapmaktadır.

ÇAMLICA™ DUŞ SİSTEMLERİ sadece kendi markası adı altında satılan CRAETİVE® logolu ürünler ile ilgili servis hizmeti vermektedir.