Özel tasarım duşakabinler yerinde özel tespitle ölçüye özel üretim yapılan duş kabinleri. Özel dizayn duşakabin modülleri. Metal ve cam renkleri ya da çalışma sistem ve prensipleri bakımından özel üretim duş kabini. En, boy standardı olmadan istenilen ölçüde üretim yapılabilir.

 • 90×90 Cam Duşakabin

  7.520,00  Başlayan Fiyatlarla
  Ölçüye özel üretilebilir. Metal renk seçilebilir. Ürün siparişinizle ilgili lütfen termin hususları hakkında bilgi alınız.
 • Özel Dizayn Duşakabin

  7.300,00  Başlayan Fiyatlarla
  Fırın boya tekniğiyle de rutubet ve neme dayanıklı çeşitli Ral renk kodları ile istenilen tonlarda üretim yapılabilir. Duş camı geçiş yerlerinde CNC kesim ile yekpare cam kullanımı bütünlük kazandırır. Üründe kullanılan metaller ve aksesuarlar. 8 mm temperli cam yanı sıra 4+4 lamine temperli cam kullanımına uygundur.
 • Özel Tasarım Cam Duşakabin

  6.500,00  Başlayan Fiyatlarla
  Özel tasarım cam duşakabin modeli. Bu ürün modeli lama proffiller ve izolasyon fitilleri de dahil olmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
 • Set Üstü Gold Duşakabin

  5.760,00  Başlayan Fiyatlarla
  Set Üstü Gold Duşakabin Modeli; Stok bulundurulmayan üründe banyo dekorasyon planlama aşamasında üreticinizle istişareler yapın. Termin süresi ve maliyet değerlendirmesi yapın. Ürün yeri belirleme safhasında duvar setlerin pozisyonu en boy yükseklik için lütfen istişare ediniz. Modülde tolerasyon payları olmadığından duvarların düzgün terazide ve gönyesinde çalışılması önerilir.
 • Set Üstü Özel Duşakabin

  2.880,00  Başlayan Fiyatlarla
  Sağ sol duvar setleri üzerine sabit camlar. Orta kısım duş kapısı konumlandırılacak şekilde planlanmış bir bonyo için duş camları. İçe ya da dışa açılır duşakabin kapısı.
 • Siyah Çıtalı Özel Tasarım Duşakabin

  5.220,00  Başlayan Fiyatlarla
  Mat siyah renkte kullanılan alüminyum profil çıtaları ve Siyah renkte paslanmaz çelik menteşe detaylarıyla 8 mm temperli cam bileşeni. 65 x 5 cm dikey kulp çalışanı. 20 x 12 U profil ve 5 x20 kaynaklı orta çıtalar ile. Bu ürün ölçüye özel üretilmektedir.
 • Tekne ve Yatlar İçin Kilitli Duşakabin

  6.800,00  Başlayan Fiyatlarla
  Tekne ve Yatlar İçin Kilitli Duşakabin çalışması Marmaris Marina. Tekne ve yatlarda seyir esnasında duş kapılarının kendiliğinden açılıp kapanma riskini ortadan kaldıran. Duş kapısını güvenli olarak zaptedebilme yeteneğine sahip kilitli cam duş kabini.
Go to Top