Duşakabin Fiyatları

Ana Sayfa/Duşakabin Fiyatları

Duşakabin Fiyatları ÇAMLICA duş sistemleri güncel. Menteşeli model kataloğu fiyatı ve sürgülü sistemler için cam duşakabin fiyat listesi kataloğu.

 • Duşakabin Kulp Beyaz Renkli Çift Delikli

  120,00  Başlayan Fiyatlarla
  Beyaz duşakabin kulpu. Duş kapısı kolu metal zamak üretim.
 • Set Üstü Özel Duşakabin

  2.880,00  Başlayan Fiyatlarla
  Sağ sol duvar setleri üzerine sabit camlar. Orta kısım duş kapısı konumlandırılacak şekilde planlanmış bir bonyo için duş camları. İçe ya da dışa açılır duşakabin kapısı.
 • Özel Dizayn Duşakabin

  7.300,00  Başlayan Fiyatlarla
  Fırın boya tekniğiyle de rutubet ve neme dayanıklı çeşitli Ral renk kodları ile istenilen tonlarda üretim yapılabilir. Duş camı geçiş yerlerinde CNC kesim ile yekpare cam kullanımı bütünlük kazandırır. Üründe kullanılan metaller ve aksesuarlar. 8 mm temperli cam yanı sıra 4+4 lamine temperli cam kullanımına uygundur.
 • İki Duvar Arası Duşakabin Fiyatı

  1.880,00  Başlayan Fiyatlarla
  İki duvar arası duşakabin fiyatı askılı sistem paslanmaz çelik raylı 8 mm cam duşakabin. Standart yükseklik 200 cm. Ölçüye projeye özel üretim yapılabilir.
 • Askılı Sistem Dikdörtgen Duşakabin Fiyatı

  2.720,00  Başlayan Fiyatlarla
  Askılı sistem dikdörtgen duşakabin modeli. 8 mm temperli ya da 4+4 lamine temperli cama uyumlu sistem aparatları. 304 kalite paslanmaz çelik materyalleri ile. Batarya parlaklığında parlak paslanmazın banyonuza yansımasını inceleyin.
 • Duşakabin Makaralı Raylı Sistem

  2.550,00  Başlayan Fiyatlarla
  Duşakabin Model standart olarak 18 mm kalınlığında U profiller ile duvara montajlanırken bu modelde duvardan cama sabit duş menteşesi kullanılmıştır.Cam duşakabin bağlantı elemanlarıyla duvara montajlanan modelde, duvar açıları ve zemin düzlemi 90 derecede ve düz olmalıdır.Model siparişlerinizde duvara profil yerine cam bağlantı elemanı kullanmak istediğinizi belirtiniz.
 • Askılı Sistem Duşakabin Siyah

  4.180,00  Başlayan Fiyatlarla
  Elektrostatik siyah boyalı metalleri ile askılı sistem cam duşakabin modeli.
 • Siyah Çıtalı Menteşeli Duşakabin

  5.990,00  Başlayan Fiyatlarla
  Siyah çıtalı duşakabinler referansımızda bu hafta menteşeli 180 derece içe dışa açılabilen duş kapısı formunda. Ölçü Değerleri: Zemin: 1200 x 900 H= (yükseklik) 2000 8 mm şeffaf temperli cam Clear shield cam yüzey koruyucu uygulama Paslanmaz çelik menteşe ve profil detayları Metal Aksamlar: Elektrostatik fırın boya
 • Siyah Çıtalı Özel Tasarım Duşakabin

  5.220,00  Başlayan Fiyatlarla
  Mat siyah renkte kullanılan alüminyum profil çıtaları ve Siyah renkte paslanmaz çelik menteşe detaylarıyla 8 mm temperli cam bileşeni.65 x 5 cm dikey kulp çalışanı. 20 x 12 U profil ve 5 x20 kaynaklı orta çıtalar ile.Bu ürün ölçüye özel üretilmektedir.
 • Panel Duşakabin

  1.350,00  Başlayan Fiyatlarla
  Uygulama ölçüye özel hazırlanabilir. üst radüs istenilen açı ve derecede kesilerek banyonuz tarzına uygun çalışılabilir. Görselde duvarda kullanılan menteşe yan yanak L tipi 180 derece dönebilen menteşe kullanılmıştır. Menteşeler 8 mm ya da 10 mm cam kullanımına uygundur.
 • Özel Tasarım Cam Duşakabin

  6.500,00  Başlayan Fiyatlarla
  Özel tasarım cam duşakabin modeli. Bu ürün modeli lama proffiller ve izolasyon fitilleri de dahil olmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
 • Tekne ve Yatlar İçin Kilitli Duşakabin

  6.800,00  Başlayan Fiyatlarla
  Tekne ve Yatlar İçin Kilitli Duşakabin çalışması Marmaris Marina. Tekne ve yatlarda seyir esnasında duş kapılarının kendiliğinden açılıp kapanma riskini ortadan kaldıran. Duş kapısını güvenli olarak zaptedebilme yeteneğine sahip kilitli cam duş kabini.