Duşakabin Fiyatları ÇAMLICA duş sistemleri güncel. Menteşeli model kataloğu fiyatı ve sürgülü sistemler için cam duşakabin fiyat listesi kataloğu.

 • 90×90 Cam Duşakabin

  12.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  Ölçüye özel üretilebilir. Metal renk seçilebilir. Ürün siparişinizle ilgili lütfen termin hususları hakkında bilgi alınız.
 • Askılı Sistem Dikdörtgen Duşakabin Fiyatı

  6.700,00  Başlayan Fiyatlarla
  Askılı sistem dikdörtgen duşakabin modeli. 8 mm temperli ya da 4+4 lamine temperli cama uyumlu sistem aparatları. 304 kalite paslanmaz çelik materyalleri ile. Batarya parlaklığında parlak paslanmazın banyonuza yansımasını inceleyin.
 • Askılı Sistem Duşakabin Siyah

  9.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  Elektrostatik siyah boyalı metalleri ile askılı sistem cam duşakabin modeli.
 • Beyaz Çıtalı Duşakabin

  8.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  Beyaz çıtalı duşakabin, White Serisi Duşakabinler, ölçüye özel imalat, satış servis ve montaj hizmetleri. Model çalışması için projenizi çizim ve ölçünüzü gödererek fiyat alabilirisiniz.
 • Duşakabin Kulp Beyaz Renkli Çift Delikli

  360,00  Başlayan Fiyatlarla
  Beyaz duşakabin kulpu. Duş kapısı kolu metal zamak üretim.
 • Duşakabin Makaralı Raylı Sistem

  8.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  Duşakabin Model standart olarak 18 mm kalınlığında U profiller ile duvara montajlanırken bu modelde duvardan cama sabit duş menteşesi kullanılmıştır. Cam duşakabin bağlantı elemanlarıyla duvara montajlanan modelde, duvar açıları ve zemin düzlemi 90 derecede ve düz olmalıdır. Model siparişlerinizde duvara profil yerine cam bağlantı elemanı kullanmak istediğinizi belirtiniz.
 • İçe Dışa Açılan Duşakabin

  9.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  İçe ya da dışa açılabilen menteşeli duş kapısı. Geniş banyolar için uyumlu. Banyo yapısına uyumlu alanlar için idealdir. Küçük ve dar duş alanlarında kısmi su izolasyon problemleri yaşanabilir.
 • İki Duvar Arası Duşakabin Fiyatı

  5.500,00  Başlayan Fiyatlarla
  İki duvar arası duşakabin fiyatı askılı sistem paslanmaz çelik raylı 8 mm cam duşakabin. Standart yükseklik 200 cm. Ölçüye projeye özel üretim yapılabilir.
 • Özel Dizayn Duşakabin

  15.800,00  Başlayan Fiyatlarla
  Fırın boya tekniğiyle de rutubet ve neme dayanıklı çeşitli Ral renk kodları ile istenilen tonlarda üretim yapılabilir. Duş camı geçiş yerlerinde CNC kesim ile yekpare cam kullanımı bütünlük kazandırır. Üründe kullanılan metaller ve aksesuarlar. 8 mm temperli cam yanı sıra 4+4 lamine temperli cam kullanımına uygundur.
 • Özel Tasarım Cam Duşakabin

  13.000,00  Başlayan Fiyatlarla
  Özel tasarım cam duşakabin modeli. Bu ürün modeli lama proffiller ve izolasyon fitilleri de dahil olmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
 • Panel Duşakabin

  3.550,00  Başlayan Fiyatlarla
  Uygulama ölçüye özel hazırlanabilir. üst radüs istenilen açı ve derecede kesilerek banyonuz tarzına uygun çalışılabilir. Görselde duvarda kullanılan menteşe yan yanak L tipi 180 derece dönebilen menteşe kullanılmıştır. Menteşeler 8 mm ya da 10 mm cam kullanımına uygundur.
 • Set Üstü Gold Duşakabin

  10.100,00  Başlayan Fiyatlarla
  Set Üstü Gold Duşakabin Modeli; Stok bulundurulmayan üründe banyo dekorasyon planlama aşamasında üreticinizle istişareler yapın. Termin süresi ve maliyet değerlendirmesi yapın. Ürün yeri belirleme safhasında duvar setlerin pozisyonu en boy yükseklik için lütfen istişare ediniz. Modülde tolerasyon payları olmadığından duvarların düzgün terazide ve gönyesinde çalışılması önerilir.
Go to Top