Cam Kabinler

Ana Sayfa/Cam Kabinler

Cam Kabinler, duş kabinleri farklı model ve desen seçenekleriyle. Farklı fiyat ve ürün çeşitlilik bakımından. Tüketiciye kullanım kolaylığı yanında alternatifler sunar. Cam kabinler de uygulanan camların kullanıcının güvenliği bakımından, kesinlikle kenar rodajlı ve temperli olması gerekmektedir.

Cam Kabinler de Statik Hesap

Camların milimetrik kalınlıkları, ( h= ). Yükseklik değeri ve eni metraj olarak metrekare ( m² ) cinsinden hesaplanmalı ve uygulanacak model buna göre belirlenmelidir. Duş kabinleri kanat ya da hareketli panellerinin mesafe aralıkları rulman, (teker). Ya da kullanılacak modele göre değişiklik gösterebilen menteşelerin, taşıma kapasiteleri hesaplanmalı. Cam kabinlerde uygulanacak aksesuarların duşakabin menteşesi gibi kanat camı ya da hareketli panellerin ölçülendirilmesi. Camın merkez ağırlığının alınabileceği yerde uygulanmalıdır.

Duş Kabinlerinde de Aksesuar Kullanımı

Ürünün uzun ömürlü olması yanında önemli rol oynamaktadır. Niteliksiz cam kabin aksesuarları ürünün, normal kullanım ömründen daha erken arızalanmasına sebebiyet vereceğinden. Cam kabinler hem bütçenize, hem de ülke ekonomisine açacağı zararlar bilinmelidir. Kaliteli aksesuar kullanımında gerekli olan bölgelerin metal parçalarla desteklenmesi. Üründe erken yıpranmayı önleyeceğinden, haliyle kullanım ömrü de daha uzun olacaktır. Ayrıca duşakabin montajını, ehil ya da ehliyetli ustalara yaptırmalı veyahutta satıcı firmanın bölgeye servis imkanının olup olmadığı araştırılmalı. Ürün satın alırken doğru kararı vermenizde önemli rol oynayacaktır.

11 12, 2018

Buzlu Duşakabin

By |2018-12-11T21:14:11+03:00Aralık 11th, 2018|Categories: Cam Kabinler|Tags: |Yorum yok

Buzlu Duşakabin Modeli. Fabrikadan orjinal Satine cam olarak da bilinen buğulu cam ya da içeriyi göstermeyen cam duşakabin modülü. Şeffaf temperli camlarda ince tazyikli kum püskürtülerek cam yüzeylerinin bozguna uğratılması. Daha çok Desen uygulamaları çerçevesinde oluşturulan kumlama yöntemi. Buzlu Duşakabin Modelleri Mimarlar tarafında duşakabin camlarında fabrikadan orjinal camlar kullanılması benimsenir. Cam yüzeylerinin pürüzssüz olması. Kir [...]

30 09, 2018

Duş Kapısı

By |2018-11-18T18:30:55+03:00Eylül 30th, 2018|Categories: Cam Kabinler|Tags: , |Yorum yok

Duş Kapısı Camdan duş kapıları serisine göre 6 mm, 8 mm, 10 mm, olarak farklı modellerde uygulanmaktadır. Konsept banyo mimarilerinde alanın uygunluğuna göre daha çok menteşeli duş kapıları tercih edilmektedir. Profil kullanılmadan parlak paslanmaz duş donanımlarıyla uygulama yapılmaktadır. Banyo alanında konumlandırılmış diğer eşyaların durumuna göre, menteşeli duş kapıları İçe dışa yada sadece içeri yada dışarı açılabilir şekilde uygulanabilmektedir. Duş alanına [...]

Go to Top