Cam Kabinler

/Cam Kabinler

Cam Kabinler, 4 – 5 – 6 – 8 ve 10 mm olmak üzere farklı model ve desen seçenekleriyle. Tüketiciye kullanım kolaylığı yanında, farklı fiyat ve ürün çeşitlilik bakımından alternatifler sunar. Duş kabinleri nde uygulanan camların kullanıcının güvenliği bakımından, kesinlikle kenar rodajlı ve temperli olması gerekmektedir.

Cam Kabinler de Statik Hesap

Camların milimetrik kalınlıkları, ( h= ). Yükseklik değeri ve eni metraj olarak metrekare ( m² ) cinsinden hesaplanmalı ve uygulanacak model buna göre belirlenmelidir. Cam kabinler in kanat ya da hareketli panellerinin mesafe aralıkları rulman, (teker). Ya da kullanılacak modele göre değşiklik gösterebilen menteşelerin, taşıma kapasiteleri hesaplanmalı. Uygulanacak aksesuarların kanat camı ya da hareketli panellerin ölçülendirilmesinde. Camın merkez ağırlığının alınabileceği yerde uygulanmalıdır.

Cam kabinler de Aksesuar Kullanımı

Ürünün uzun ömürlü olması yanında önemli rol oynamaktadır. Niteliksiz cam kabin aksesuarları ürünün, normal kullanım ömründen daha erken arızalanmasına sebebiyet vereceğinden. Hem bütçenize, hem de ülke ekonomisine açacağı zararlar bilinmelidir. Kaliteli aksesuar kullanımında gerekli olan bölgelerin metal parçalarla desteklenmesi. Üründe erken yıpranmayı önleyeceğinden, haliyle kullanım ömrü de daha uzun olacaktır. Ayrıca cam kabinlerin montajını, ehil ya da ehliyetli ustalara yaptırmalı veyahutta satıcı firmanın bölgeye servis imkanının olup olmadığı araştırılmalı. Ürün satın alırken doğru kararı vermenizde önemli rol oynayacaktır.

11 12, 2018

Buzlu Duşakabin

By |2018-12-11T21:14:11+00:00Aralık 11th, 2018|Categories: Cam Kabinler|Tags: |Yorum yok

Buzlu Duşakabin Modeli. Fabrikadan orjinal Satine cam olarak da bilinen buğulu cam ya da içeriyi göstermeyen cam duşakabin modülü. Şeffaf temperli camlarda ince tazyikli kum püskürtülerek cam yüzeylerinin bozguna uğratılması. Daha çok Desen uygulamaları çerçevesinde oluşturulan kumlama yöntemi. Buzlu Duşakabin Modelleri Mimarlar tarafında duşakabin camlarında fabrikadan orjinal camlar kullanılması benimsenir. Cam yüzeylerinin pürüzssüz olması. Kir [...]

30 09, 2018

Duş Kapısı

By |2018-11-18T18:30:55+00:00Eylül 30th, 2018|Categories: Cam Kabinler|Tags: , |Yorum yok

Duş Kapısı Camdan duş kapıları serisine göre 6 mm, 8 mm, 10 mm, olarak farklı modellerde uygulanmaktadır. Konsept banyo mimarilerinde alanın uygunluğuna göre daha çok menteşeli duş kapıları tercih edilmektedir. Profil kullanılmadan parlak paslanmaz duş donanımlarıyla uygulama yapılmaktadır. Banyo alanında konumlandırılmış diğer eşyaların durumuna göre, menteşeli duş kapıları İçe dışa yada sadece içeri yada dışarı açılabilir şekilde uygulanabilmektedir. Duş alanına [...]