Adalar Duşakabin Montajı: Montaj yeri: Büyükada İstanbul. Ölçü: kapı en 70 cm boy 210 cm. Sabit cam 80 en cm boy 90 cm. Cam kalınlığı 8 mm. Nitelik: şeffaf temperli cam. 90 derece hidrolik duş menteşesi. Duvar sabit menteşe.

Adalar Duşakabin Servisi

Villa konut projelerinizde ölçüye ve kişiye duş kabin tasarım ve uygulama yeteneğiyle, butik tarzda hizmet veren işletmemiz. İstanbul Beykoz ilçesinde, banyo tadilat dekorasyon çerçevesinde duşakabin ihtiyaçlarınız için çözüm üretiyoruz. Montajlı ürünlerinizde problem yaşamanız halinde sipariş referans numarasıyla bize bildiriniz. İletinizi kısa bir açıklamayla beraber resmederek, email  WhatsApp yoluyla ulaştırınız.

Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir.

Temperli duş camları hangi ölçüde hazırlanmışsa o ölçekte kullanılır. . Temperli camlarda sonradan kesilme olmaz. Delik delinmez. Lakin üzerinde kumlama ya da fırın boyalı desenler oluşturulabilir. Menteşeli duşakabinler de hata tolerasyon payları yok denecek kadar azdır.

Ölçülendirme: Bu tarz modellerinde, duvar açısı veya zemin meyil durumlarını su terazisi kullanarak ölçülmelidir.  Profesyonel destek alınız.

İki duvar arası uygulama olan Maltepe Duşakabin çalışmamız cam cama hidrolik duş menteşesi kullanıldı. İnceleyiniz.