8 mm Temperli Cam

 • Panel Duşakabin

  1.350,00  Başlayan Fiyatlarla
  Uygulama ölçüye özel hazırlanabilir. üst radüs istenilen açı ve derecede kesilerek banyonuz tarzına uygun çalışılabilir. Görselde duvarda kullanılan menteşe yan yanak L tipi 180 derece dönebilen menteşe kullanılmıştır. Menteşeler 8 mm ya da 10 mm cam kullanımına uygundur.
 • İki Duvar Arası Duşakabin Fiyatı

  2.350,00  Başlayan Fiyatlarla
  İki duvar arası duşakabin fiyatı askılı sistem paslanmaz çelik raylı 8 mm cam duşakabin. Standart yükseklik 200 cm. Ölçüye projeye özel üretim yapılabilir.
 • Siyah Çıtalı Menteşeli Duşakabin

  5.990,00  Başlayan Fiyatlarla
  Siyah çıtalı duşakabinler referansımızda bu hafta menteşeli 180 derece içe dışa açılabilen duş kapısı formunda. Ölçü Değerleri: Zemin: 1200 x 900 H= (yükseklik) 2000 8 mm şeffaf temperli cam Clear shield cam yüzey koruyucu uygulama Paslanmaz çelik menteşe ve profil detayları Metal Aksamlar: Elektrostatik fırın boya
 • Özel Dizayn Duşakabin

  7.300,00  Başlayan Fiyatlarla
  Fırın boya tekniğiyle de rutubet ve neme dayanıklı çeşitli Ral renk kodları ile istenilen tonlarda üretim yapılabilir. Duş camı geçiş yerlerinde CNC kesim ile yekpare cam kullanımı bütünlük kazandırır. Üründe kullanılan metaller ve aksesuarlar. 8 mm temperli cam yanı sıra 4+4 lamine temperli cam kullanımına uygundur.
Go to Top