Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
İki Duvar Arası Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Seramik zemin üzeri iki duvar arası cam duşakabin çözümleri ,
Paslanmaz çelik serisinden 8 mm temperli cam Creative M3 modeli
cam-kabinler
Devamını oku...
 
Üçgen Duşakabinler Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   

kose dusakabin

Köşeli Üçgen Duşakabinler

Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri Creative k2 Serisi cam Duşakabin Ünitesi. 6 - 8 mm temperli güvenlik camları parlak kromajlı paslanmaz ürün donanımları ve banyo mimarisine uyum içerisinde fonksiyonel bir ürün. Köşeden sürgülü duşakabin modelimizde üstten makaralı duş tekerlekleri sistem hareki sağlayarak alt bölgede bulunan kılavuz sistemi denge sağlar. Su izalasyonu bakımından klasik sürgülü sistem serilerinde olduğu gibi idealdir. Sıfır seramik zemine uygulandığı gibi duş teknesi kuvet jakuzi modellerine de uygulanabilmektedir. Çamlıca Duş Sistemleri Modern banyo gerçeğinde mimari duş kabinleri çözüm ortağınız.
Devamını oku...
 
2 Sabit 2 Hareketli Sistem Cam Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
2 sabit iki hareketli sistem
2 Sabit 2 Hareketli Sistem Cam Duşakabin
Banyo bataryalarıyla uyumlu parlak kromajlı ürün donanımlarıyla 8 mm temperli güvenlik camlarından oluşan Creative M3 model duş uygulaması.
Devamını oku...
 
Köşeden Giriş Duşakabin Modeli Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   

Köşeden Giriş Duşakabin Modeli

Sürgülü kanat camlarının köşe girişli sürme şeklinde iki yana doğru açılan sistem, kare duş teknesi ve zemin uygulamalarında daha çok kullanılmakla beraber eşkenar olmayan kısa dikdörtgen duş uygulamalarında da kullanılabilmektedir. Sistemle iki açılır kanadın üst kısmında rulman (tekerlek) sistemi vasıtasıyla askıda yani ray üzerinde hareket ederek, duş kabininin alt kısmında oluşabilecek lekelenme kir birikintisi gibi istenmeyen oluşumların önüne geçilmektedir.

8 mm güvenlik camı kullanılan üründe, parlak kromajlı pirinç elementler kullanılmaktadır. Üründe 30 x 10 sürgü lama ana taşıyıcı rol oynar. Bilyeli rulmanlar üründeki hareket sistemini kolaylaştırdığı gibi, içindeki sert plastik olan kestamit sürtünmeyi önleyerek hareketli kanat camının çalışmasına kolaylık sağlar.

6 – 8 mm Creative K-2 Serisinde detaylar.
Köşe kısımdan giriş uygulamasıyla dar alanlarda kullanım kolaylığı sunar. Modern mimariye uygun parlak kromajlı metal çerçeve 10 x 30 lama bağlantıları, 16 mm U çubuk profilleriyle, alt zeminde tekerlek olmayan kılavuz destekli hareket sistemi, cam yüzeylerinde kireç lekelenmelerini önleyen yüzey koruyucu uygulamalarıyla Çağdaş banyoların tercihi..
Devamını oku...
 
Duş Kabin Sistemleri Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Duş Kabin Sistemleri Modern Duşakabinler 
Kendine has farklı mimarisiyle konsept banyoların doku taşları, huzur veren şeffaflığı güven veren donanımlarıyla Creative serisi Duş Kabini Sistemleri
Kişiye özel ürün tasarımı isteğe bağlı desen modellemesiyle mimar iç mimar ve dekorasyon firmalarının ilham kaynağı.
Modern mimarinin gelişmiş yüzü. Creative seri K-2 Modeli Uygulama görseli. Çamlıca Yıllarca
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 7 Toplam: 19
Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...