Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa:

2 Sabit 2 Hareketli Sistem Cam Duşakabin Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
2 sabit iki hareketli sistem
2 Sabit 2 Hareketli Sistem Cam Duşakabin
Banyo bataryalarıyla uyumlu parlak kromajlı ürün donanımlarıyla 8 mm temperli güvenlik camlarından oluşan Creative M3 model duş uygulaması.
Yüzey koruyucu uygulama sayesinde hijyen oluşturan duş modeli esnek ve rahat kullanım imkanıyla bir o kadar da zarif. Modern mimaride yenilikçi teknolojiler kullanan ÇAMLICA cam-duşakabin işletmesi bozulmadan yıllarca ve güvenle kullanabileceğiniz ürünler tasarlar.

   2 sabit iki hareketli sistem

 
< Önceki   Sonraki >
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...