Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Temper Camlı Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Temper Camlı Duşakabin,
Yapısı gereği, seffaf kumlu ya da boyalı şekilde uygulanabilen 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm ve 10 mm kalınlığa kadar çalışılabilme olanağı bulunan serisine göre teknik malzemelerle bütünleştirilmiş duşakabin türü.
Menteşe kulp gergi kolları ve yahutta alüminyum profiller ya da krom çerçeveden uygulanabilmektedir.
Devamını oku...
 
Şeffaf Cam Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
Şeffaf Cam Duşakabin
Şeffaf Cam Duşakabin Herhangi desen uygulaması yapılmadan, duşun içini tüm çıplaklığıyla gösteren, camdan duşakabinler.
Modern banyo mimarisinde daha çok dercih gören bu modeller, işlevsellik yönündeki artılarının ötesinde, banyo dekorundan ödün vermeden ve hatta katkı sağlaması hususunda da creatiwe bir model. Cam Duşakabinler; Eşsiz banyoların bitmeyen modası.

Devamını oku...
 
8 mm Temperli Cam Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
8 mm Temperli Cam Duşakabin
Yeni trend cam duşakabinler, 8 mm ve 10 mm temperli camdan üretilmekte ve serisine göre gerek krom ray ve gerekse paslanmaz ya da pirinçten malzemelerler kullanılmaktadır.
Devamını oku...
 
6 mm Temper Camlı Krom Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   
6 mm Temper Camlı Krom Duşakabin
Temperli cam duşakabinler, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm cam kalınlığa kadar çalışılabilmektedir.
6 mm temper glass cam duşakabin serisi, kendine özgü profil ve menteşe sistemleriyle, model ve fiyat aralığı olarak sektörde en çok rağbet gören cam duşakabin modelleri arasında yer almaktadır
Devamını oku...
 
6 mm Cam Duşakabin Yazdır E-posta
yeni_trend_dusakabinler
Yazar dusakabin   

6 mm Cam Duşakabin
Köşeden sürgülü 6 mm Cam Duşakabin modeli,
Ayaklı, monoblok, ya da flat köşe duş teknelerine uygulanabilirliğinin yanında, direkt zemine de uygulanabilen bu model 6 mm temperli şeffaf cam,  krom renkte alüminyum profiller, şeffaf mıknatıs ve suluk contaları yanı sıra çift tekerli metal rulman ve kulp seçenekleriyle zevkli bir seçim yapma olanağı sunuyor.
Ürün, 6mm şeffaf cam olarak uygulanabildiği gibi banyonuza özgü Alternatif duşakabin cam desenleri mizden birini seçerek banyonuzu dekoruna katkıda bulunabilirsiniz.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 15 - 19 Toplam: 19
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...