Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Profilsiz Duşakabin

Profilsiz Duşakabin Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   

Profilsiz Duşakabin
Banyosunda zerafete ve estetiğe önem verenler, 6mm, 8mm, ya da 10 mm temperli camdan uygulanabilen menteşeli sistemlerin kullanıldığı cam kabinlere yer veriyor. Mimari dokudan ödün vermeden, her banyoya uygulanılabilinen profilsiz duşakabinler, farklı konsept çalışmalarda kullanılabilme özelliğinin yanısıra, farklı model ve desen seçeneğiyle de mimar, dekorasyon firmaları ve kullanıcılarına şeffaflığın yanında rahat bir kullanım imkanı sunuyor.

Profilsiz Duş CamıProfilsiz Menteşeli Duş KapısıCam Kapı ModeliBugulu Duşakabin Camları
profilsiz duşakabinmenteşeli cam duşakabinaçılır kapılı duş kabinibugulu duşakabin camlari

profilsiz dusakabin, profilsiz dus kabini, profilsiz cam kabin, profilsiz dus kabin, profilsiz kabin, profilsiz duşakabinler.

 
< Önceki   Sonraki >
Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...