Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir Yazdır E-posta
cabin
Yazar dusakabin   
Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir
Camlı Duşakabinlerin Camı Nasıl Temizlenir
Duşakabinlerde kullanılan camlar yüksek güvenlikli temperli camlardan ugulanmaktadır. Duş camlarında zaman içerisinde, bölgelerin sudaki kireç yoğunluğuna bağlı olarak lekelenmeler oluşabilmektedir.
Camın genel yapısını mikroskobik küçük aletlerle incelediğinizde, cam yüzeylerinde küçük kılcal damarlar gibi kanallar olduğunu görürsünüz.

Devamını oku...
 
Cam Duşakabin Temizliği Yazdır E-posta
cabin
Yazar dusakabin   

Cam Duşakabin Temizliği
Duşakabinlerde kullanılan camlar yüksek güvenlikli temperli camlardan ugulanmaktadır. Duş camlarında zaman içerisinde, bölgelerin sudaki kireç yoğunluğuna bağlı olarak lekelenmeler oluşabilmektedir.
Camın genel yapısını mikroskobik küçük aletlerle incelediğinizde, cam yüzeylerinde küçük kılcal damarlar gibi kanallar olduğunu görürsünüz.

Devamını oku...
 
Mimari Banyo Tasarımları Yazdır E-posta
cabin
Yazar dusakabin   
Mimari Banyo Tasarımları
Günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle beraber, insanların ihtiyaçları değiştikçe, iç mimarlar da konutlarda banyo konseptini farklı boyutlara taşımaktadır.
Konutun m2 sine göre farklı banyo alanları seçilmekte, daha geniş ve derin banyo ortamları yaratılmaktadır.
m2'si dar banyolarda daha çok şeffaf camlar tercih edilmesine rağmen, banyo dekotuna göre dekoratif desenler de uygulanılabilmektedir.
Devamını oku...
 
Duşakabin Sistemleri Yazdır E-posta
cabin
Yazar dusakabin   

Duşakabin Sistemleri
ÇAMLICA® cam-duşakabin firması İstanbul merkezli üretim satış ve pazarlama alanında İstanbul'un ilçe ve mahalli bölgelerine servis hizmeti vermektedir.
Sektöründe öncü firmalar arasında lider bir kuruluş olarak, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90'ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.

Devamını oku...
 
Özel Duşakabin Çözümleri Yazdır E-posta
cabin
Yazar dusakabin   
ozel dusakabin Özel Duşakabin Çözümleri
Cam kabin, istenilen ölçü ve ebatlarda özel tasarlanabilen, banyo dekorunu koruyan şeffaflığı ve genel mimari dokuya uyumlu çalışılabilme özelliğiyle, banyoların vazgeçilmezi...
Çamlıca Crown Serisi minimal alanlarda fonksiyonel kullanım sağlayan içe - dışa açılabilen ve gerektiğinde istenilen derecede durdurulabilen menteşe donanımlarıyla küçük metrajlı banyolarda çözüm ortağınız.
6- 8 mm temperli güvenlik camlarıyla uygulanabilen Çamlıca Crown serisi kendini özel kılanların tercihi.
Üründe kullanılan tüm donanımların tamamı  parlak kromajlı menteşe ve kulp tan ibaret, menşei aynı zamanda %100 Türk Malı
Creative ® ve Elegance ® ÇAMLICA DUŞ SİSTEMLERİ 'nin Tescilli ticari markasıdır.Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 7 Toplam: 13
Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...           Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...