Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir

Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir Yazdır E-posta
shower - cabin
Yazar dusakabin   
Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir
Camlı Duşakabinlerin Camı Nasıl Temizlenir
Duşakabinlerde kullanılan camlar yüksek güvenlikli temperli camlardan ugulanmaktadır. Duş camlarında zaman içerisinde, bölgelerin sudaki kireç yoğunluğuna bağlı olarak lekelenmeler oluşabilmektedir.
Camın genel yapısını mikroskobik küçük aletlerle incelediğinizde, cam yüzeylerinde küçük kılcal damarlar gibi kanallar olduğunu görürsünüz.

duşakabin camları Bu kanallara, kireç, leke vs. gibi harici maddeler zaman içerisinde nüfuz ederek, camda belirgin halde kirlenmelere yol açmaktadır. dusakabin camVe hiçbir kimyasal çözücü madde de bu kirlenmeleri yok edememektedir.
Özellikle şeffaf duş kabini camlarında yoğun olarak görülmekle birlikte, kumlama desenli camların şeffaf bölgelerinde de kısmi olarak görülebilmektedir.
Bu lekelenmelerin önüne geçebilmek için duş camlarını, kullanmadan önce ''clear shield'' Yüzey Koruma uygulaması yapılması gerekmektedir.
Uygulama detaylarını satiş temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir
,  Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir, Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir, Duşakabin Camı Nasıl Temizlenir
 
Sonraki >
Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...