Özel Ölçülerde Duşakabin

//Özel Ölçülerde Duşakabin

Özel Ölçülerde Duşakabin

Özel Ölçülerde Duşakabin; ölçüye özel üretim ve planlamayla yerine uygun duş kabinleri üretmek. Standart ölçülere uygun olmayan alanlar için oluşturulan özel ölçü duş kabinleri. Açı derece en boy yükseklik ve milimetrik cam kalınlıkları yapısıyla. Farklı model ve serilerde banyolara uygulanabilir. sürgülü sistem duş kabinlerinde her ne kdar stok camı bulunabiliyor olsada. Bazı durumlarda yükseklik ya da genişlik değerleriyle alakalı stok cam bulunmaz. Özellikle menteşeli duşakabin diye adlandırdığımız paraduş menteşeli duş kapıları. Tamamen ölçüye özel hazırlanmakta. Banyo duş alanı itibariyle set ya da yarım duvar gibi alanlarda CNC kesimler gerekebilir. Menteşeli sistem duş kapılarında tolerasyon payları olmadığından, ölçüye göre hazırlanıyor olması. Yani özel ölçü duşakabin üretimi gerekliliği vardır.

Özel Ölçülerde Duşakabin Fiyatları

Tamamen yerine özel bir çalışma olacağından standart üretim duş camlarına göre maliyet farkları doğabilir. Ölçü alanınızdan maliyet değerlendirmesi için takribi ölçülerinizi satıcınıza bildirmeniz. Akabinde bir kaç kare fotoğraf ile beğendiğiniz ya da istediğiniz modeli mail ya da mesaj yoluyla ulaştırmanız. Bütçe değerlendirmesi açısından manidar olacaktır. Özel ölçü duş camları için termin süreleri farklılık gösterebilir. Özel üretim gerektiren modellerde standart Duşakabin Fiyatları geçerliliğini yitirebilir. Bu hususla ilgili satış danışmanlarınızdan bilgi alınız.

By |2018-11-18T18:20:18+00:00Ekim 17th, 2018|Categories: Duş Kabinleri|Tags: |1 Yorum

About the Author:

Bir yorum

  1. […] banyo  standart duşakabin modelleri çalışılabilecek vaziyette olmayabilir. Bunun için Özel Ölçülerde Duşakabin  üretimi gerektiğinden. keşif tespit terazi metre veya lazer metreler kullanılarak alınmalı. […]

Siz de fikrinizi belirtin