Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Oval Duş Çözümleri

Oval Duş Çözümleri Yazdır E-posta
Yazar dusakabin   
Günümüz mimarisindeki modern banyo duşları artık sade zarif ve daha şık. Görsel yönden zengin görünüme sahip Creative serisi cam duşlardan C4 modeli banyoların köşesinde yerini çoktan aldı bile. Monoblok duş teknesi üzerine uygulanmış Creative C4 modülümüz referans uygulamalarımızla..
oval bombeli dusakabin
Altın sarı fontların yoğun biçimde kullanıldığı bir banyoda çalıştığımız 90 x 90 oval monoblok duş teknesi ve üzerine Creative C4 serisi  altın suyuna bandırılmış altın sarısı materyallerle tümleşik şeffaf oval duşakabin modülü.
 
< Önceki   Sonraki >
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...