Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey

Duşakabin Hakkında Herşey
Banyo Mimarisinde Ölçü Detayları Yazdır E-posta
ölçüler
Yazar dusakabin   
Banyo Mimarisinde Ölçü Detayları
Banyo tadilatına başlayacaksanız eğer, her şeyden önce hangi objeyi nereye konumlandıracağınıza karar verin.
Banyonuzu yıkıp döktükten sonra objelerin yerleri kendiliğinden çıkar havasına girmeyin.
Özellikle banyonuzun alt yapısı çok önemli; çünkü ustalar işini bitirdiğinde yani seramikler bittiğinde keşkeleriniz işe yaramayacak..
Sıcak soğuk musluklarınızın zeminden yükseklik kodu banyo penceresinin konumu, kiriş kolon çıkıntıları, banyo kapısının banyoya olan açı derecesi vs. vesair...
Alanınız müsaitse çamaşır makinenizin pis su gideri ve sıcak soğuk temiz su  çıkışları mesafesi..
İkinci bir WC niz yok belki de 2. bir wc konumlandırmak istediniz. İşte  bu alanı iyi seçmelisiniz.
Havalandırması kısıtlı olan banyolarınıza lambaya bağlı bir fan motoru taktırabilirsiniz..
Banyonuzda ıslak mekana yani duş kısmına ayırdığınız alan, işte asıl mesele burda. Duş teknesi ya da küvet belki de jakuzi seçtiniz.
Tekne, küvet ya da jakuzi seçiminde bulunmuşsanız, bu meteryallerin konumlandırılacağı alan düz ve terazide olmalıdır. Ki zaten tekne kuvet ve jakuzilerde orjinal fabrikadan su meyli bulunmaktadır.

Devamını oku...
 
Standart Duşakabin Ölçüleri Yazdır E-posta
ölçüler
Yazar dusakabin   
Standart Duşakabin Ölçüleri
duşakabin ölçü lendirmede teknik çizim, resim ve video görselleriyle destekleyeceğimiz detaylı ölçü alma yöntemlerinin yanı sıra, ürün montaj yerine ya da uygulama bölümüne engel olan ya da olabilecek, banyo panjuru, banyo penceresi veya vasistaslı pencere, radyatör peteği, kiriş, kolon, ya da duş kabini'nin giriş alanını daraltabilecek banyo dolabı, lavabo tezgahı, vb. gibi metaryallerin, ölçülendirmede ya da planlamada sorunlar yaşanılabilineceği düşünülerek, ölçülendirme konusunda hazırlayacağımız teknik çizimler, resim görselleri ve video sunumlarıyla, banyonuza en uygun modeli belirlemeniz açısından yardımcı olacaktır.
Standart 90 * 90 - 100 * 100 - 110 * 110 gibi oval ya da kare ölçüler haricinde oval asimetrik dikdörtgen veya sadece ön cephe kabin ölçüleri olduğu gibi yandan pano panelli duşakabin modelleri ölçüleri de olabilmektedir.

standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, standart duşakabin ölçüleri, duşakabin ölçüleri,
Devamını oku...
 
Duşakabin Ölçü Alma Teknikleri Yazdır E-posta
ölçüler
Yazar dusakabin   
Duşakabin Ölçü Alma Teknikleri,
Duşakabin Ölçü Alma Teknikleri, Duşakabin ölçü alma teknikleri; 
ÇAMLICA® cam kabin,
olarak duş teknesi, küvet, jakuzi, ya da kompakt sistemler hakkında veyahutta mermer fayans granit ve karolar üzerine direkt yere uygulanabilen duşakabin modelleri hakkında ölçü alma yöntemlerini sunmaya çalışacağız.
Devamını oku...
 
Duşakabin Ölçüsü Yazdır E-posta
ölçüler
Yazar dusakabin   
Duşakabin Ölçüsü
Duşakabin Ölçüsü, Duşakabin Ölçüleri
Duşakabin Ölçüleri, Duşakabin ölçü alma teknikleri;
İHSAN ÇAMLICA shower company, duş teknesi, küvet, jakuzi, ya da kompakt sistemler hakkında veyahutta mermer fayans granit ve karolar üzerine direkt yere uygulanabilen duşakabin modelleri hakkında ölçü alma yöntemlerini sunmaya çalışacağız.
Devamını oku...
 
Duşakabin Ölçüleri Yazdır E-posta
ölçüler
Yazar dusakabin   
Duşakabin Ölçüleri
Duşakabin Ölçüleri, Duşakabin ölçü alma teknikleri;
İHSAN ÇAMLICA shower company, duş teknesi, küvet, jakuzi, ya da kompakt sistemler hakkında veyahutta mermer fayans granit ve karolar üzerine direkt yere uygulanabilen duşakabin modelleri hakkında ölçü alma yöntemlerini sunmaya çalışacağız.
Devamını oku...
 
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...                      Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...