Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Cam Duşakabin Creative Seri S-1 Modeli

Cam Duşakabin Creative Seri S-1 Modeli Yazdır E-posta
Lüx - lüks
Yazar dusakabin   

dusa kabin Cam Duşakabin Creative Seri S-1 Modeli
Bünyesinde 7 ayrı seri arasında 105 farklı model barındıran ÇAMLICA® cam-duşakabin Sistemleri AR-GE çalışmaları sonlanan 2013 yılı  ilk çeyreğinde satışa çıkardığı 8 mm Creative serisinde ivme yakaladı. Standart duş kabinlerinin ötesinde kişiye ve ölçüye özel üretimler yapan Çamlıca aile şirketi Creative seri duş ünitelerinde kullandığı 8 mm temperli güvenlik camlarının yanında 15 mm U çıtaları, alt kılavuz, tekerlek, kulp donanımları, cam sabitleme ve stoper gibi duvar bağlantı elemanlarına varıncaya kadar üründe kullanılacak malzemeleri parlak kromajlı pirinç materyallerden hazırlamaktadır.

Bölgelerin su sertlik oranlarına göre değişken zamanlarda cam yüzeylerinde oluşan kireç lekelenmelerinin önüne geçmek için kullanılan Clear Shield markalı yüzey koruyucu uygulamasını da bu seriyle standart olarak sunmaktadır.

Çamlıca-YILLARCA

8mm sürgülü duşakabin sistemini sektöre kazandıran ÇAMLICA® modelde kullanılahttp://youtu.be/aDmWOM3aYXIn aksesuar donanımlarını da, banyo larda kullandığımız musluk parlaklığında nikelajlı malzemelerden üretmektedir.

Üründe kullanılan metal donanımların tamamı 316L paslanmaz (modele göre değişkenlik gösterebilmektedir.) ve pirinç malzemelerden oluşmaktadır.

8 mm Sürgülü Sistem Creative Serisiyle Cam Kabinler de ÇAMLICA®, 10 yıllık üretim tecrübesini, sektöre kazandırmanın gururunu kullanıcılarıyla paylaşmanın onuru içerisindedir.

 
< Önceki   Sonraki >
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...