Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Altın Sarısı Duşakabin

Altın Sarısı Duşakabin Yazdır E-posta
Lüx - lüks
Yazar dusakabin   
Altın Sarısı Duşakabin
Duşakabin modellerinde serisine göre ,  5mm ve 6mm 8mm ve 10 mm temperli cam uygulanılabilen duş kabinlerinde, standart renkler haricinde, altın sarısı renkler de kullanılabilmektedir.
Altın renkli duş kabin profilleri, nitelik olarak aluminyum alaşım olmakla beraber, eloksal uygulamasıyla altın sarısı rengini almaktadır. Ve yine bazı modellerin aksesuar donanımlarında standart olarak sunulan altın sarısı rengi, zengin banyoların tercihi.

duşakabin
     

Standartlarda kalmayın. Kendi stilinizi kendiniz oluşturun. Kişiye özel ürün tasarımı ölçüye özel üretimle konsept banyoların mimarı.
CREATİVE Banyo Çözümleri & ÇAMLICA® cam-duşakabin ortaklığı. İstanbul.

Sample Image

Kozyatağı Kadıköy İstanbul'da çalıştığımız bir konutun genel banyosundaki altın sarısı çeşitli zengin fontların kullanıldığı,  birlikte çalışma imkanı bulduğumuz duşakabin kısmını, 8 mm şeffaf temperli güvenlik camı yine altın sarı pirinç menteşe ay kulp ve denge çubuğuyla beraber minimal derecede kullanarak genel mimariyi bozmadanve hatta katkı sağlayacak şekilde tasarlandı. Clear shield uygulaması da mimari banyoların olmazsa olmazı tabi ki.
 
< Önceki   Sonraki >
Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Resimli ve Lamine Temperli Duş Kabin Camları Belirli sınırlara bağlı kalmadan, kişiye veya kuruma özgün tasarımlarını projelerine yansıtmak isteyen tasarımcılar, emniyet ve güvenlik camları sıralamasında ilk sırada yer alan şeffaf ya da desenli  lamine temperli camlar kolay kolay kırılmıyor, kırıldığı zaman ise dağılmıyor. Kolay temizlenebilir gözeneksiz yüzeyi sayesinde hijyenik olan ürün kir tutmuyor ve bakteri barındırmıyor. Dekoratif malzemenin iç katmanda yer alması nedeni ile malzemenin yıpranması, figürlerin bozulması olasılığı mümkün olmuyor, ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar koruyor.  Daha Fazla Bilgi için...           Temizlik ve Hijyen Aile bireylerinin temizliğe verdiği önemi biliyoruz.SUYA SABUNA DOKUNUN,  HASTALIKLARDAN KORUNUN !Sağlık Bakanlığı, düzenli el yıkama alışkanlığı kazanmanın önemini anlatmak ve hijyen konusunu tüm Türkiyen'in gündemine almak amacıyla,  'Sağlığınız için suya sabuna dokunun, hastalıklardan korunun, adıyla toplumsal farkındalık kampanyası başlattı.  Daha Fazla Bilgi için...                      Kalite “Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır.” Charles A. Mills   Daha Fazla Bilgi için...           
Şu anda 2 misafir bağlı
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...
Ziyaretçiler: 4471599