Skip to content

Banyo

 TURKEI
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Duşakabin arrow Duşakabin Hakkında Herşey arrow Altın Sarısı Duşakabin

Altın Sarısı Duşakabin Yazdır E-posta
Lüx - lüks
Yazar dusakabin   
Altın Sarısı Duşakabin
Duşakabin modellerinde serisine göre ,  5mm ve 6mm 8mm ve 10 mm temperli cam uygulanılabilen duş kabinlerinde, standart renkler haricinde, altın sarısı renkler de kullanılabilmektedir.
Altın renkli duş kabin profilleri, nitelik olarak aluminyum alaşım olmakla beraber, eloksal uygulamasıyla altın sarısı rengini almaktadır. Ve yine bazı modellerin aksesuar donanımlarında standart olarak sunulan altın sarısı rengi, zengin banyoların tercihi.

duşakabin
     

Standartlarda kalmayın. Kendi stilinizi kendiniz oluşturun. Kişiye özel ürün tasarımı ölçüye özel üretimle konsept banyoların mimarı.
CREATİVE Banyo Çözümleri & ÇAMLICA® cam-duşakabin ortaklığı. İstanbul.

Sample Image

Kozyatağı Kadıköy İstanbul'da çalıştığımız bir konutun genel banyosundaki altın sarısı çeşitli zengin fontların kullanıldığı,  birlikte çalışma imkanı bulduğumuz duşakabin kısmını, 8 mm şeffaf temperli güvenlik camı yine altın sarı pirinç menteşe ay kulp ve denge çubuğuyla beraber minimal derecede kullanarak genel mimariyi bozmadanve hatta katkı sağlayacak şekilde tasarlandı. Clear shield uygulaması da mimari banyoların olmazsa olmazı tabi ki.
 
< Önceki   Sonraki >